Příspěvky uživatele - 117.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Praskání plodů a následná monilióza, 7.8.2019
Stává se mi to každoročně. Je tam zřejmě odrůdová dispozice a bohužel se asi uchýlím k likvidaci stromu. Jiné odrůdy meruněk, co mám, tohle nedělají. Je to škoda, protože strom je jinak zapěstovaný a zdravý.
Praskání plodů a následná monilióza, 7.8.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, rád bych se zeptal na problém, který mám s meruňkou. Odrůdu bohužel neznám, ale rozhodně se jedná o starší odrůdu, kterou mám naštěpovanou na švestkovém podmladku. Odrůda kupodivu zatím netrpí šarkou, ale dochází ve velkém počtu k praskání... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 22.6.2016
V mém případě se jedná o Třebíčsko, 480 m.n.m.
Co Vaše réva 2015?, 22.10.2015
Zdravím, kde jste sehnal sazenice Saphiry? Pil jsem před časem od Volaříka z Mikulova Saphiru a byla úžasná!
Co Vaše réva 2015?, 20.10.2015
Mám podobný názor jako vy. Zdálo se mi totiž, že réva nezaměkla o moc dříve než jindy, vzhledem k tomu, jaké bylo velké teplo. Teploty 35 oC růst zřejmě brzdí než urychlují (což je v odborné literature i popisováno). K těm mrazíkům - réva shodí listy... celý příspěvek >
Rock Effect proti mšicím, 1.6.2015
Dobrý den, rád bych se zeptal, jaké zkušenosti máte s použitím Rock Effect v tomto období proti mšicím na jabloních, případně jiných stromech (např. broskvoně). Pak taky, zda zabírá proti hálčivcům a sviluškám na révě. Díky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika