Příspěvky uživatele - 67.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phytophthora infestans, 3.7.2020
Dobrý den. Můžete uvést postup jak pěstovat Trichodermu? Určitě to bude zajímat více lidí. Děkuji za odpověď
Nedostatek vápna, rajčata, papriky ve skleníku, 25.6.2020
Dobrý den. S tímto problémem se potýkám druhý rok kdy jsem vyhodil 1/3 úrody. Letos jsem použil dolomitický vápenec a 2x postřik wuxalem, problém je v tom že i wuxal obsahuje dusík. Papriky rostou jako divé ale hniloba se opět objevila přešel jsem na... celý příspěvek >
Jak vypadá váš skleník na sezonu 2020?, 19.6.2020
Dobrý den. Pěkné.Okurky na provázku pěstuju už dlouho ještě si na provázku dělám po 40cm smyčku (očko),, abych je mohl uvázat, stávalo se mi že mi okurka pod tíhou plodů sjela dolů. Ten roxor máte pozinkovaný?
Sviluška na okurkách, 19.6.2020
Dobrý den. Zkoušel jdem ho loni ale bylo na něj moc vedro a pak sviluška byla přemnožená tak to moc nepomohlo.
Okurky, 3.5.2020
Dobrý den. Mám problém sluníčko mi zničilo popisky fixem na jmenovkách u okurek a ted nevím které jsou hadovky a které nakladačky. Dá se to nějak rozpoznat ve stadiu prvního pravého listu, já rozdíl nevidím
Jahody 2020, 30.4.2020
Dobrý den.prosím v jaké koncentraci používáte hořkou sůl na zálivku a v ja ké na postřik?
Kapková závlaha - test kapkovačů na nízký tlak, 25.4.2020
Dobrý den. Také o ní uvažuju že ji koupím.je to ta zahrádkářská sada? Jaký to máte spínací ventil a jak máte řešenou průchodku v sudu. Děkuji za odpověd
Rajčata - mšice?, 24.4.2020
Dobrý den. Dravé vosičky z Biocontu
Jak zachránit umírající kanadskou borůvku, 18.4.2020
Dobrý den. V zahradních prodejnách se prodává okyselovač půdy speciálně pro borůvky
Papriky - kdy začít hnojit?, 16.3.2020
tak to ano, měl jste na mysli Kristalon zdravé rajče a paprika. Jinak existuje Modrý Kristalon v malospotřebitelském balení též Kristalon Start dále Kristalon bílý, červený,fialový, azurový a jiné viz agromanualshop
Papriky - kdy začít hnojit?, 15.3.2020
Dobrý den. Díval jsem se na složení modrěho Kristalonu nenašel jsem že by obsahoval vápník
Jak škodí dusíkaté vápno?, 9.3.2020
Dobrý den. Dusikaté vápno aplikovat min. 3 týdny před výsadbou.Taky čekám ještě týden aplikoval jsem 24.2
Papriky 2020, 6.2.2020
Dobrý večer, podle p. Meisla není dobré sázet papriky do kelímků kde jsou stočené kořeny a pak sadba až 3 týdny stojí a neroste. On sám sází do bedniček po 5x5 cm a používá trhanou sadbu která ihned pokračuje v růstu. Mám vyzkoušeno že má pravdu
Klíčenie rastlín v minerálnej vlne, 24.1.2020
Stavební vlnu určitě ne.Měl jsem tu čest být u výroby chemie pro hydrofobní úpravu teto vlny-olejová emulze minerálního oleje plus další chemie
Nedostatek vápníku rajčata papriky - prevence, 14.10.2019
Dobrý den. Mohu jen potvrdit že Vuxal mi taky nepomohl, obsahuje i dusík a tak mi papriky dorostly do 1m. Pčed sázením jsem dával dolomitický vápenec a to mi taky nepomohlo.Vyhodil jsem 4 kbelíky napadených plodů ze 100 sazenic. Bylo zajímavé že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika