Příspěvky uživatele - 240.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019 Obsahuje fotku
Od jara se teplota v různých hloubkách liší pouze o pár stupňu, letos ve studeném květnu byla hlouběji dokonce i teplejší než na povrchu. Výhoda je, že se vytvoří kořeny po celá délce zapuštěného stonku, a vláha se bere z té vrstvy, kde je zrovna v... celý příspěvek >
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Asi záleží na typu půdy. U mně mají zřejmě vzduchu dostatek, vede se jim tímto způsobem skvěle. Já jsem však na spodních 40 cm nepodsazených rajčat vypěstoval obvykle třetinu celé úrody. Vážně? Protože předpěstovávané rajče začne tvořit... celý příspěvek >
Hloubka sázení rajčat, 27.7.2019
Ano, je to přesně tak. Vzhledem k tomu, že sazenice předpěstovávám od půlky března doma, a hned, jakmile to počasí dovolí, je dávám do skleníku, dokud nepominou mrazy, jsou na konci dubna velmi silné a vysoké, odhaduji přes 70 cm. Tyto pak sázím do... celý příspěvek >
Dubova terasa - uchyceni, 25.7.2019
Tak jsem zkontroloval terasu a je to tak, jak jsem říkal: prkna jsou položená v obou orientacích, a prohýbají se vždy do korýtka. Tzn. letokruhy nemají vliv, prohýbání je způsobeno pouze povětrnostními vlivy. Ale není to nic strašného, vůbec bych to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika