Příspěvky uživatele - 150.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení rostliny, 15.6.2021
má to jiný listy než křen a ten mi ještě nekvete, kdysi jsem si přivezl nějaký semena z ciziny a poté co je po delší době, letech objevil tak mám za to, že jse m je vyhodil za plot tak jestli to není něco z toho?.nevím každopádně děkuji, nevím co... celý příspěvek >
Určení rostliny, 15.6.2021 Obsahuje fotku
dobrý den prosím o určení nyní kvetoucí rostliny a předem děkuji
Kvetení štědřence, 24.5.2021
Za jak dlouho po vysazení do volné půdy rozkvete štědřenec?  Např. výšky cca 60cm zakoupený v zahradnictví? Děkuji
Prosím určit cibulovinu, 18.4.2021 Obsahuje fotku
Kvete nyní a cibulka je poměrně hluboko. Děkuji za určení děkuji Karel
Kdo poradí co se mi urodilo na keři, 9.3.2021 Obsahuje fotku
Nevím co se mi "urodilo " na keři, viz fota.  Asi je to nějaký svinstvo. Děkuji za radu
Určení rostliny, 19.9.2019
děkuji,, to bude ono
Určení rostliny, 19.9.2019 Obsahuje fotku
Takto vypadá
Určení rostliny, 19.9.2019
Nejdříve se chci omluvit, že jdu sem neboť nevím do jaké sekce bych s mojí otázkou měl. Prosím o určení rostliny, která mi vyrostla na záhoně aniž bych jí tam vědomě sázel. Děkuji Karel
Co jí může být?, 26.7.2019
Děkuji za odpověď. Takže šárka.  Hm, mám na asi 20a zahradě ještě asi 3 mladé merunky, takže mohu očekávat, že se to přenese.  Nakonec, pokud je to přenosné tak může i od sousedů.   Každopádně budu stříkat, když ted vím čím a... celý příspěvek >
Co jí může být?, 26.7.2019 Obsahuje fotku
Máme asi 15 let na zahradě meruňku, která v podstatě nikdy nic nedala. Letos měla poprvé hodně plodů velkých už asi jak velký angrešt a najednou je všechny shodila. Přitom o mrazu nebo nedostatku slunce a vláhy nemůže být řeč. Je i na chráněném... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 20.11.2016
Letos bohužel online neprodává, mám potvrzeno přímo od pana Zíbala. Také jsem chtěla objednat a čekala až se objeví ikonka košíčku :-(
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika