Příspěvky uživatele - 26.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Herman, 5.8.2019 Obsahuje fotku
Ale jó, Herman je první a také mně chutná. Letos plody na švestkovém odkopku standardní velikosti na mladém stromku na myrobalánu jak větší třešně. To samé u Katinky.
Srpnové, 5.8.2019
Pane Hasmane, jsou známy rodičovské odrůdy Srpnového?
Bergarouge, 31.7.2019
A když by jste ho porovnal s mateřským Bergeronem?
Velmi rané broskve, 27.7.2019
Pane Lubo, kolem 235 m n. m.
Odrůda Katinka, 23.7.2019
Katinku jsem sklidil v sobotu - ze dvou stromů. Zatímco ze stromu na myrobalánu, který je na slunném stanovišti jsou plody menší (12 g), méně šťavnaté, ale aromatické, plody ze stromku - podnož švestkový (zavirovaný) odkopek na stinném stanovišti -... celý příspěvek >
Odolnost ovocných dřevin vůči přísušku, 22.7.2019
Na severním vlhkém jílovitém svahu jsem kdysi začal vše štěpovat na St. Jul. a ZR. Bohužel poslední roky, kdy z pozemku voda zmizela se ukazuje, že tyto podmínky výše uvedeným podnožím nevyhovují - slabý růst, malé přírůstky a i vadnutí a usychání... celý příspěvek >
Favorita Morettini 3, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Praskání pecek jsem zatím u FM3 nezaznamenal. V sobotu šla část plodů ze stromku.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 16.7.2019
Hmm, zajímavý. Tady v teplé oblasti jsme podle e-agri teprve na 95% ve fázi počátku letu motýlů.
Herman, 14.7.2019
Bunny, pěstujete u vás v Himálájích  ještě nějaké švestky (příp. jiné peckoviny)? Jak to máte s mrazem?
Odrůdy meruněk, 14.7.2019
V nynější záplavě spousty nových "superodrůd" úplně zmizel starý dobrý Paviot. Pěstujete ho ještě někdo?
Farbaly, 14.7.2019
Koukám asi stejná odrůda podle tvaru. Už jsi ochutnal?
Úroda meruněk 2019, 14.7.2019 Obsahuje fotku
Plody VP přiroubované ve švestce jsem včera již zralé sklidil (viz foto), na samostatném stromě jen pár probírkou. Na jednom místě v 360 m roste stará meruňka - jednoznačně VP - a rovněž probírkou se ke mně dostalo pár plně zralých plodů. Podle mých... celý příspěvek >
Ruth Gerstetter, 14.7.2019
Petře, dozrává ti Ruth před Hermanem nebo až po?
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 14.7.2019
Žluté lepové desky slouží především jako signalizační prostředek, eliminace škůdce je nevýznamná. Také s tím bojuji, ale červíci mi při konzumaci nevadí, vadí až ta pozdní fáze, kdy plody začínají zevnitř hnědnout a ztrácí chuť. Doporučuji nastudovat... celý příspěvek >
Farbaly, 13.7.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes ochutnal jeden ze dvou plodů falešného Farbaly. Zdá se, že plody této zatím neznámé odrůdy by mohly mít typický, trochu nezvyklý, široce hruškovitý tvar. Utržený plod možná chtělo nechat ještě pár dní na stromku a i když byl ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika