Příspěvky uživatele - 48.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej ve vzduchovem filtru, 22.7.2019
U některých strojů je to běžné, nikdy to nebylo třeba řešit.
Čím podsadit cypřišky?, 15.7.2018
Poraďte prosim rostlinky vhodné pod cypřišky. Rád bych jimi zabránil pejskovi v čůrání na ně - moc jim to nesvědčí. Děkuji.
Sekačky Oleo-Mac, motory Emak, 1.5.2017
Emak vyrábí Oleo-mac, tak proč by tam svoje motory nedával.To že se objevují i v jiných značkách, to mi asi uniklo, ale pochybuju v masové rozšíření, spíše se bude jednat o levnější variantu vůči briksům.Alko si taky nechá dělat motory pro levnější... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 1.5.2017
Nevšiml jsem si toho alka-pokud máte na něj osvědčený servis, tak druhé místo ve volbě.U něj stále nevím, jak vyřešili variabilní pojezd, ten může být slabinou, raději by jsem vsadil na čtyřrychlostní převodovku od GGP (MF-první volba)používanou i v... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 1.5.2017
Takže z toho vyplývá, že z Vaší volby je k mé volbě nejblíže SP 535 bw el 4s, protože když to zjednoduším, tak Mountfield je pokračovatelem některých starších sekaček Stigy, proto i komponenty jsou totožné, navíc má nejrozšířenější motory a to b&s,... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 30.4.2017
Kdyby jsem požadoval el.startování, jakože nechci od té doby co jsme přešli opět na hondu, i z důvodu lehkého startování, tak volba by padla na Turbo 53 SEVQ B, instart.Měnitelnou volbu pojezdu dnes už taky požaduji, větší kola jsou výhodou, koš 70l,... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 26.4.2017
Konečně mám bližší info k modelu stiga 80V-co se týká nabíjení je překvapivé (konečně),5 Ah baterie nabitá za hodinku a čtvrt, ona totiž další baterie koštuje bezmála 10tis.Další pozitivum je, že u ručního nářadí nemusí být tato 2,5kg baterie... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika