Příspěvky uživatele - 254.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo - napadeno černýma tečkama, 22.5.2020
Zupa! Děkuji za pomoc s identifikací prevíta a rady jak na něj. Ručně jsem se již do toho pustil. Rostlinu jsem na základě vaši rady zkaratnénil. Tak uvidíme, zda se štítenkovce zbavím úplně.
Avokádo - napadeno černýma tečkama, 22.5.2020
Děkuji za reakci, kouknu se na Biool.
Avokádo - napadeno černýma tečkama, 21.5.2020 Obsahuje fotku
Ahoj, podařilo se mi vypěstovat si své první avokádo. Roste, daří se mu a mám z něj radost. Bohužel posledních pár týdnů eviduji, že mi nějaký škůdce chce zkazit radost. Na kmínku a listech (z obou stran) jsem objevil takove černé tečky. U listů... celý příspěvek >
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019
Ano, jsou to molice. Uz od odeslani se snazim editovat muj prispevek, ale nejde mi to. Tedy upozronuji na svoji chybu - JSOU TO MOLICE, nikoliv svilusky. Hezka stranka s "bidakama" na rajcatech. https://agrobio.cz/poradna/clanek/23
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019
Vladimire dekuji za reakci. Snazil jsem se odstipkovavat kere poctive, ale mozna malo. Kdyz jste tu nakousl hnojeni... otazka do plena: hnojite / osetrujete chemicky? Chtel jsem mit rajcata co nejvice bez jakekoliv chemie, ale skoro si rikam, ze... celý příspěvek >
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem prosel rostlinu poradne (rikam si proc jsem to neudelal hned napoprve) a je zamorena takovyma bilo-sedyma brouckama. Dle rady od Ivy a intnernetu opravdu urcuji na svilusky. Mraky svilusek (viz foto). Dekuji tedy za pomoc Ive i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika