Příspěvky uživatele - 234.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 12.7.2019
Tak to je super, děkuji za vysvětlení pane Hlavatý. Happy
Rajčata 2019/2, 12.7.2019
Dobrý den, odjíždím příští týden na dovolenou, a z preventivních důvodu uvažuji o postřiku rajčat a paprik ve skleníku proti plísní a černi Dithane Dg Neotec a proti svilušce chci použít Vertimec. Můžou se tyto dva postřiky smíchat? Neprodlouží se... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, mery, pilatky, obaleči... na jádrovinách 2019, 12.7.2019
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, jak je myšlena ochranná lhůta u Lepinoxu Plus? Mám malou zahrádku, kde mám v blízkosti broskvone, švestky a jabloní vysazeno drobné ovoce (maliny, ostruziny, angrešty). V době letu obaleču toto drobné ovoce... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika