Příspěvky uživatele - 115.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 11.7.2019
Nojo, v jednom jediném příspěvku :) zatímco tu jich je několik set a tím i stonásobně víc zkušeností s modrou skalicí, kteří by do druhého vlákna nenapsali a zde třeba reagovat budou. Nakonec jsem ji koupil, že to bude fungovatm na řasu... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 10.7.2019
Obě diskuze jsem četl a v obou doporučují savo nebo měděnej drát. Zeptal jsem se ve vlákně o modré skalici na modrou skalici, jestli bazén nebo IBC je už skoro jedno :)
Modrá skalice ano či ne?, 9.7.2019
Mám 3ks kubíkových IBC kontejnerů a po sezóně je na stěnách několik milimetrů řasy. Letos jsem ji obložil palubkama, ale už stejnak trochu zazelenala. Vodu mám na zálivku paprik, rajčat,... tak mě napadá co je zničit modrou skalicí (ty 4g do každé... celý příspěvek >
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 5.4.2017
Ano filtrovat chci na odtoku, v přítoku si poradí sítkem. Toto řešení zdá se jednoduché a asi dostačující :) potřebuji zachytit jen kusy nad 1-2cm Tu chemii jsem nemyslel celoročně, spíš teď když je nádoba plná, abych šetrně odstranil co ještě... celý příspěvek >
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 5.4.2017
Mám trochu zvláštní dotaz, ale jde se zbavit zelené vrstvy, která se mi dělá na stěnách v nádrži na zalévání zahrady? Mám 1000l IBC kontejner a loni na podzim tam toho byla silná vrstva, něco jsem odstranil proudem vody, něco zůstalo. Ani by mi to... celý příspěvek >
Ako na prve osetrenie travniku?, 4.4.2017
Taky by mě zajímalo, kdy začít s hubeim plevele, jelikož mi to v trávníku roste tak půl na půl a plevel mi vždycky část trávníku zabubí. Trávní setý na podzim, ale ještě nesečený, je teprve 10cm vysoký díky Jimm
Nádory na větvích, 16.3.2017
Díky za radu, vyfotil jsem jen ty největší místa, bude jich tam víc. Hned zítra se do toho pustím, jen jsem koukal na ty fungicidy a vůbec nevím kterým stromky postříkat. Pokud byste mi mohl některý doporučit.  A ještě jeden dotaz, stříkal... celý příspěvek >
Nádory na větvích, 15.3.2017 Obsahuje fotku
Může mi někdo poradit co mám dělat s těmito místy na broskvi, nektarince a meruňce? Broskev má kadeřavost, stříkal jsem před 14-ti dny, ostatní stromky nic. Stáří stromků je 2 roky.  A popřípadě čím to ošetřit děkuji Jimm
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 16.9.2016
ok, pohledám servis Dolmaru a uvidím co mi řeknou Jinak benzín byl novej, ještě před rokem a půl řezala parádně, teď ju vytáhnu na pár větví a tohle díky za rady, vlákno jsem přečetl a jestli jsem to pochopil správně, tak je špatně něco v... celý příspěvek >
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 15.9.2016
vzduchovej jsem dnes vyčistil, zlepšení žádné. Palivový je prosím kde?  Zítra udělám pár fotek a dám je sem, zatím díky
Dolmar 420 vždy po pár sekundách chcípne, 15.9.2016
Zdravím odborníky, než s tím poletím do servisu, tak se ptám tady. Pila je stará 5 let a najednou začala blbnout, jde špatně nastartovat a vždy po pár sekundách chcípne.  Jde s tím něco udělat doma? Třeba vyčistit filtry, seřídit... celý příspěvek >
Založení nového trávníku, 27.10.2015
děkuji za radu, necham to tedy do jara slehnout, kolik toho písku pŕidat na cca 250m2?
Co s posbíranými slimáky?, 29.5.2014 Obsahuje fotku
Posbírám do sáčku, pak ho uzavřu a švihnu je do popelnice :) Zrovna včera jsem zasadil na kompost meloun a cuketu a na jedné rostlince přes 20 slimáků. Chodím je sbírat kolem půlnoci, ráno už by tam z rotlinek nic nezbylo.  Jinak na... celý příspěvek >
Pěstování chilli papriček Habanero, 6.3.2013
Habanero jsem nechával klíčit při 18-20°C a naklíčilo mi všech 10 semínek asi do týdne, další druh Habanero do 14 dní. Tak nevím jestli je teplota tak důležitá. Semínka jsem dal mezi dva ubrousky a hodně navlhčil.  Jediné Bhut Jolokia naklíčila... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika