Příspěvky uživatele - 247.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 20.7.2023
A z dnešního pohledu, co víme o zinku ve vztahu k vlasům, pokožce či virům, je to problém nebo příležitost?
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 20.7.2023
Dnes snad už i Standa pochopil, že vyvýšené záhony se neryjí, že se mulčují, že nejde o jeden prvek/princip, ale o změnu koncepce, že to není náhrada ornice, že je to i úspora energie a celkově jistý model regenerativního hospodaření. A pokud ho už... celý příspěvek >
Dřevěný kompostér a jeho impregnace, 20.7.2023
Kudibal v prvním odstavci správně pochopil, že nejde o množství, ale o mechanizmus fungování.
Orangered, 6.7.2019
Já jsem letos"sklidil" asi 10 plodů ze slušně velkého stromu, zaúřadoval dubnový mrazík.Jednou jsem u kolegy na Krnovsku viděl opravdu Orangred přeplozen, na zemi žlutooranžovo a v koruně totéž.Odrůda je citlivější na zimní a jarní mrazy, budu se... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika