Příspěvky uživatele - 95.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s filtračními kuličkami, 2.7.2019
Zdravím, rád bych se zapojil do diskuze ohledně filtračních kuliček, dost mne to zajímá.Mám bazén Azuro 16 m3 a protože používám studniční vodu, dost jsem se s čistotou vody natrápil.Vyzkoušel jsem kdeco, nejvíce mi pomohla vlastnoručně vyrobená... celý příspěvek >
Protékající filtrační nádoba, 11.6.2018
Zdravím, tak už jsem to vyřešil, zatím (2 dny) filtrace bez ukapávání puštěn i solár na střeše, takže vyšší tlak.Možností, jak to pokazit vlastně moc není.Nádoba je zešikmená, takže O kroužek, který je nasazen na přepínacím ventilu při nasazení na... celý příspěvek >
Protékající filtrační nádoba, 9.6.2018
Zdravím všechny, mám bazén Azuro 401 z Mountfieldu s filtrací Azuro 4.V provozu 7 let bez problémů. Loni však začala filtrační nádoba a třícestný ventil pro solár prokapávat.Objednal jsem proto nové O kroužky a naivně se domníval, že problémy budou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika