Příspěvky uživatele - 234.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový uzeh, 28.4.2023
Marhula Veecot NIE JE odolná na moníliový úžeh.
Althanova renglóda, 25.11.2021
Ako je na tom Althanova ringlota s praskaním plodov po dlhotrvajúcich dažďoch v lete? Je odolná na praskanie? Zelenej ringlote skoro všetky plody popraskajú.
Flamingo, 22.8.2021
Já osobně neznám méně náročnou a přitom tak kvalitativně vyrovnanou broskvoň jako právě FLAMINGO. Na rozdíl například od Redhavenu. Plne s vami súhlasím. Flamingo by nemalo chýbať v žiadnej ovocnej zahrade. Mám na ňom úrodu každý rok odkedy som... celý příspěvek >
Flamingo, 22.8.2021
Suncrest mám a tento rok vo februári-únoru vymrzol v kvetných pupeňoch vďaka silným mrazivým nociam. Mal len dva plody a aj tie zhnili na strome predčasne. Myslím že ich zničil nejaký hmyz. Vymrzol aj Redhaven ale nie tak silno ako Suncrest. Ako... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Pán Morvai: Opäť si dovolím doplnenie, v tomto prípade skôr uvedenie na pravú mieru. RELEIKA nie je novinka, táto odroda bola uvedená na trh pred takmer 25 rokmi. Je produktom šľachtenia v Pillnitzi v bývalej NDR. Vyšľachtili tam celý rad odrôd s... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 21.8.2019
Zdravím pán MarekTT, máte aj nejaké stolové odrody hrozna ktoré netreba postrekovať? Máte nejaké skúsenosti s odrodou Muscat Polocskei?      Michal
Odrůda Admiral, 18.7.2019
Admiral je novšia česká odroda jablone, ktorej najväčšou prednosťou je polygénovo podmienená rezistencia voči Venturii inaequalis. Jeho ďalšou prednosťou je výborná chuť a mimoriadne dlhá skladovateľnosť pri plnom zachovaní konzumnej kvality. Admiral... celý příspěvek >
Kroupy... a je po úrodě, 29.6.2019 Obsahuje fotku
Takúto hrôzu zažili teraz na východe Slovenska (foto). To už nie sú krúpy, to je bombardovanie golfovými loptičkami. Ak to rozbije sklo na aute, čo to musí porobiť so stromami a zeleninou... U nás bolo naposledy devastačné krupobitie v r.2011,... celý příspěvek >
Používáte insekticidy?, 29.6.2019
Prípravok Movento 100SC je nový insekticíd, ktorý má (čo je mimoriadne cenné) aj akaricídny účinok. Pôsobí na celé spektrum cicavých a žravých škodcov, okrem obaľovačov napríklad aj na vošky, ktoré robia veľké problémy v takmer každej záhrade.... celý příspěvek >
Florina, 22.6.2019 Obsahuje fotku
FLORINA - zopár (foto)faktov dokumentujúcich neskutočnú plodnosť tejto odrody. Na foto 1 je prebierka z júna 2018. Na foto 2 je následná úroda - z jesene 2018. Človek by očakával, že strom si po takom výkone bude chcieť trochu oddýchnuť... Aká je... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 23.4.2019
Walter: Tu by som bol trochu skeptický - verdikt súdu v USA sa zdráham prijať za verifikáciu škodlivosti glyfosátu (súdy v USA už vygenerovali také "perly" ako megaodškodnenie panej ktorá sa obarila horúcou kávou v McDonalde a na poháriku nebolo... celý příspěvek >
Jak narovnat křivý kmen mladého stromu?, 23.4.2019
Ja by som to videl úplne inak: dokonalá krása je nudná. Sterilná, nezaujímavá, plochá, chladná. Pozrite sa na tzv. supemodelky - najkrajšie ženy sú tie ktoré majú istú zvláštnosť, osobitosť, esprit. Nie je to o dokonalej súmernosti čŕt či mierach... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 23.4.2019
Stando, nebudem to vyhľadávať, pretože táto debata aj tak nikam nepovedie. Vedeckým štúdiám o škodlivosti/neškodlivosti glyfosátu môžeme veriť/neveriť, ale posúdiť ich pravdivosť/nepravdivosť aj tak nikto z nás tu na fóre nedokáže. Isteže, alkohol,... celý příspěvek >
Glyfosfát karcinogenní?, 23.4.2019
Ešteže mi ten rum nikdy nič takéto (foto 1) nespravil. To by som ho musel začať piť v takomto nepohodlnom obleku (foto 2). 😉 IH
Kvitnú jablone, 12.4.2019 Obsahuje fotku
Jablone v plnom kvete - Braeburn, Prima, Ligol a Coxova reneta, rôzne tvary na podpníkoch M9, M26 a MM106. Na poslednej fotke je hruška Mramornaja, východoeurópska odroda, ktorá nasadila na prvoúrodu. Na jej plody som naozaj zvedavý. IH
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika