Příspěvky uživatele - 168.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za rostlinu?, 1.7.2019
My právě hledáme náhradu za smrčky (které po dlouhých letech začaly usychat). Tavolník odděluje nás od sousední chaty (kde jsou 1x do roka), také se o něj staráme a kosíme ho křovinořezem. Právě se nám zdá, že roste jak blázen. Tak jsme na zkoušku... celý příspěvek >
Co to je za rostlinu?, 30.6.2019
Děkuji Vám i Lídě, na tavolínk jsem měl podezření, už jsem si ale nenašel jednotlivé druhy, tak ponaučení pro příště.
Co to je za rostlinu?, 28.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o identifikaci této rostliny, ze které má soused na chatě živý plot, rádi bychom o ní zjistili nějaké inforamce, případně si ji také vysadili. Děkuji!
Prosím o identifikaci, 28.1.2019 Obsahuje fotku
Mám v péči tyto 3 sukulenty a rád bych věděl, co je to za druhy. U toho vlevo začaly usychat spodní větve, ten vpravo vypadá scvrkle, takže si chci najít, co dělám špatně. Děkuji za info.
Domácí šunka, 29.10.2017
Kupte nový teplomět, vařte maximálně na 75 stupňů.
Kvalita domacej palenky, 8.11.2016
I když druhá část dotazu je adresována na pana Rafaela, pokusím zodpovědět obě části. Pokud pálení (finální, druhé) ukončíte kolem 40% se určitě připravíte o podstatnou část vůní a chutí. Otázkou je, jesti to co získáte vám postačuje. Pokud ano -... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 8.11.2016
Odpověď najdete v tomto vláknu výše. Je to o tom jaké zařízení má pálenice pro měření objemu a PRUMĚRNÉ koncentrace pálenky. A to co dělá váš známý je naprosto správné.
Síra ve vínovici, 31.10.2016
Pokud je to volný SO2, pak snad by mohl pomoct nějaký sorbent... například živočišné uhlí. Ten by samozřejmě "vychytal" asi i jiné vůně, ale jde v tomto případě něco vůbec ještě zkazit? berte to prosím jenom jako nápad, vyzkoušeno nic takového nemám.... celý příspěvek >
Co to je za druh? (popřípadě nemá nějakou nemoc?), 15.10.2016
Všem moc děkuji za vyjádření a ochotu!
Co to je za druh? (popřípadě nemá nějakou nemoc?), 14.10.2016 Obsahuje fotku
Předem děkuji za identifikaci
Chilli - jaký druh, 4.10.2016
Je to paprika chlupatá (Capsicum pubescens) podle listů. Já mám květy ale do fialova. Tahle paprika roste na úpatí And.
Rajčata kvetou, ale neplodí, 13.9.2014
Tak u Habanera to sem měl minulý rok. Proto sem je na zimu nelikvidoval, ustříhal jim větve a nechal ze země trčet hlavní stonky po délkách cca 35 cm. Truhlík jsem nechal celou zimu na chodbě - občas zalil. Na Jaře jsem je vyndal opět ven hnojil... celý příspěvek >
Rajčata kvetou, ale neplodí, 13.7.2014 Obsahuje fotku
Reaguji tu na příspěvky orientaci na JIH - velké horka... Tento truhlík 80x40x30 (5 rajčat) je umístěn na terase přesně JIH (slunce cca 9-18hod), někdy je zde teplota i 35 ve stínu.  Zalévám ráno a večer vždy po 3 litrech, hnojím každý... celý příspěvek >
Rajčata - zkroucené celé listy, 13.7.2014
Zdravím, mě se takto listy vždy zakroutí, pokud to přeženu s hnojivem (Kristalon) - proto pak třeba 14 dní nehnojím. Už tento problém pozoruji déle. To že se to u některé rostliny nestane (i když jsou vedle sebe), tak to je podle hloubky kořenového... celý příspěvek >
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 4.3.2014
Mě to provedla taky. Vykvetlo pár kvítků, zezelenala a v současné době tlačí "mladé". Chápu to dobře, že mi tedy ta "stará" umřela a teď budu rok až dva čekat než se z té "mladé" udělá "stará", která znovu pokvete? Dál vytrvale zalévám a rosím a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika