Příspěvky uživatele - 11.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škodci jablon, 27.6.2019
Nikdo asi nespočítá, jestli je mšic víc nebo méně. Já bych řekl, že zrovna letos je jich opravdu hodně. Co se týče slunéček, zdá se mi, že po příchodu těch východních jich víc opravdu je. Když si ale vezmu množství mšic a jejich možnost... celý příspěvek >
Štěpování - a co potom?, 27.6.2019
uhlazený
Mosazná hadicová rychlospojka, 13.9.2015
Je to možné, taky mě to tehdy napadlo, ale zdálo se mi, že tady to tímhle nebylo.
Dřevěný soudek na slivovici - dozrání, 3.12.2014
Tondo, děkuji za odpověď. Na dochucení a obarvení jí mám nechat jak dlouho v soudku? A dát ji tam nezředěnou, nebo naředěnou? Děkuji Michal
Dřevěný soudek na slivovici - dozrání, 3.12.2014
Dobrý den, chtěl by poradit zda investovat do koupi dřevěného soudku na slivovici. Moje představa je, že by vypálenou - nezředěnou slivovici nechal dozrát v dřevěném soudku. Pozná i běžný laik, že slivovice dozrávala v dřevěném sudě? Popřípadě by... celý příspěvek >
Startování H55, 31.12.2013
U takové žabky je dekompres zbytečnost. Ale myslím že místo na válci tam je.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika