Příspěvky uživatele - 59.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křídlatka v mulčovací folie, 25.7.2019
Křídlatka je boj - zkoušel jsem část potírat, část stříknout, - dopadl jsem tak, že se trochu ovadla(nebylo ji dobře), pak se otřepala a jede se dál. Rozhodl jsem se to vyryt, protože je to pod zemí pekelně rozlezlé Vím, že se to nemá, ale bude... celý příspěvek >
Křídlatka v mulčovací folie, 24.6.2019
křídlatu budu bodově potírat -  v jakém poměru naředit, aby to mělo efekt?
Křídlatka v mulčovací folie, 9.6.2019
tak to bude veselé.  Když použiji Garlon, jaké mi doporučíte ochranné pomůcky - zdraví mám jedno. Stačí jednorázové rukavice? budu to sekat a natírat.
Křídlatka v mulčovací folie, 9.6.2019
Na zahradě mám křídlatku - 10x2m. Je to nezmar. Nechci používat chemii, kolem je zelenina a studna.  Myslíte, že lze použít netkanou mulčovací folii a křídlatku vysílit? Mám cukání ji nejdříve vyryt, i když se to nedoporučuje, a potom... celý příspěvek >
Poraďte, čím to že králík moc pije?, 3.2.2018
jo... musel jsem vymyslet důslednější odkanalizaci...
Poraďte, čím to že králík moc pije?, 3.2.2018
No to je smutný,... ale děkuji za návod, hned zrána se tomu našemu "kouknu na zoubek"
Poraďte, čím to že králík moc pije?, 3.2.2018
ne ne ... má svůj celoroční venkovní kotec ve stínu...
Poraďte, čím to že králík moc pije?, 3.2.2018
jsou tři stejně staří, 2holky a on
Poraďte, čím to že králík moc pije?, 3.2.2018
nejde ani o to pití jak o to následné močení... Nemá děravou napáječku, opravdu toho vypije dost...
Poraďte, čím to že králík moc pije?, 28.1.2018
Zdravím, potřebuji poradit, proč králík pije hodně vody, i třikrát víc než ostatní a následně i hodně močí? Teplota je normální, bobky pěkné, suché,... Není netečný ani apatický a jí normálně, seno i granule... Děkuji, Bobo.
Převislé jahody, 30.3.2015
takže je lepší si koupit semínko a vypěstovat si je?
Převislé jahody, 29.3.2015
Dobrý den, vloni jsem si koupila 2 závěsné květináče převislých jahod, ale nevytvořily si žádné šlahouny. Až na jeden, ale ten za pár dní uschnul. Co byste mi poradili? Mám si koupit nové a zkusit to znovu?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika