Příspěvky uživatele - 134.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stekovics - spôsob pestovania rajčín, 22.7.2019
Určite robíme každý chyby a učíme sa celý život. Všetko však záleží od podmienok, v akých pestujeme. Tie hlboké jamy robím pri sadení aj ja, naspodok dávam konince, sušenú žihľavu, pomleté vaječné škrupiny, prípadne, ak vyčerpám zásoby granulovaný... celý příspěvek >
Pestovani paprik v zapustenych kvetinacich - mam zvetsit kvetinac?, 22.7.2019
Aspoň 8 litrov znamená 8 a viac- záleží od možností (s príliš veľkými nádobami sa ťažšie manipuluje). Ak má kvetináč veľké diery, prípadne aj vyrezanú časť dna a častočne je zapustený v zemi, ktorá bola pod ním nahnojená paprika prerastie koreňmi pod... celý příspěvek >
Stekovics - spôsob pestovania rajčín, 21.7.2019
Akosi sa nikto nevyjadruje, tak pridávam svoj názor.  Video je každopádne zaujímavé. Je dobrý biznismen. Ale s niektorými jeho postupmi nesúhlasím. Možno si môže dovoliť nepolievať, v oblasti kde pestuje, je vysoká hladina spodnej vody.... celý příspěvek >
Pestovani paprik v zapustenych kvetinacich - mam zvetsit kvetinac?, 21.7.2019
Kvetináče musia byť väčšie, aspoň 8 l a s väčšími otvormi na dne na prerastenie koreňov do hĺbky,  aby rastliny mohli naberať živiny a vlhkosť z pôdy.  Eva T.
Choroba rajčete, 19.7.2019
Samozrejme, že sa dajú konzumovať, ak ste príliš nepoužívali chémiu,  Pozrite si video o pestovaní rajčín Stekovicsa- ani jeho rajčiny nevyzerajú dokonale.    Eva T.
Stekovics - spôsob pestovania rajčín, 19.7.2019 Obsahuje fotku
Čo poviete na toto video?
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 17.7.2019
Molica sa ťažko ničí, uletí. Pozrite zospodu aj vrchné listy- tam sa najradšej zdržuje. Ja by som už v tomto štádiu nestriekala ani Mospilanom, nepomôžu ani opakované postreky a iné systémové insekticidy ako Calypso a Actara už nie sú dostupné v... celý příspěvek >
Listy rajčat, 13.7.2019
 Môžete použiť Wuxal SUS Kalcium a následne o pár dní Wuxal SUS Kombi Mg     Ešte môžete použiť aj postrek slabým roztokom Hypermangánu (ružové sfarbenie)
Rajčata 2019/2, 11.7.2019 Obsahuje fotku
Fialovo čevený Sgt.Pepper chutí ako klasický biftek, má menej kyselinky, Trocha výraznejší, ovocnejší je Lucid Gem. Santorange F1 je holandský hybrid, zaregistrovaný 22.03.2007 firmou De Ruiter Seeds, teda myslím s Finikom nemá nič... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 9.7.2019 Obsahuje fotku
Tento rok gro mojej úrody rajčín zatiaľ stále pochádza zo skleníka a rýchlených a zapustených kvetináčových s odrezaným dnom v záhonoch. Z voľnej výsadby po 15. máji síce uzreje sem- tam nejaká rajčina, ale oproti minulému roku je to o viac, než... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 25.6.2019
Milane, písal si, že tie balkónové v júni zlikviduješ, tak ich netráp, určite sú už prehnojené a ťažko sa spamätajú. Ak máš aj nejakú chorobu, tak všetko vyčisti, vydezinfikuj, hneď ďalšie nevysievaj, daj aspoň mesiac pauzu. Nepouži ani odrezky zo... celý příspěvek >
Rajčata - osychání listů, 24.6.2019
Katka, ja som väčšinu kvetináčových vysadila na záhony do nádob s vyrezaným dnom a zapusteným do zeme, zvnútra mali trocha bledšie listy a niektoré trocha osychali od spodu, tam sa krásne zobrali a pokračujú v raste, kvitnutí a zasadaní. Iba 5... celý příspěvek >
Rajčata - osychání listů, 24.6.2019
To nie je Fytoftora- pleseň,môže to byť aj reakcia na prehnojenie, polievať len do podmisky. Chorôb je strašne veľa, niekedy sa ťažko určujú. 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika