Příspěvky uživatele - 43.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak těm paprikám asi je?, 24.6.2019
To jsem si taky říkal, je pravda že tady ty jsou hned u okna, takže zkusím přistínit. A teplo tam teď bývá taky ikdyz hned nad paprikama je větrací okno, přidám ventilátory
Copak těm paprikám asi je?, 24.6.2019
No já mám ve skleníku kapkovou závlahu, to by mi musel polivat nějaký vandal
Copak těm paprikám asi je?, 24.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím Vás, mám takový problém s chilli papričkami, mám je ve skleníku, byla tam mšice, teď je už pryč protože jsem použil dravou vosicku. Ale, vršky jalapenos jsou najednou jakoby uvadlé, ale nejsou gumove. Jsou pevné. Poraďte mi prosím co s tím
Jaké zelené hnojivo, 12.4.2017
Prosím vás poraďte co dát na pasky kde sem tam potřebuji projet autem ale není to pravidelně, cca jednou za měsíc, mám to okolo pozemku, loni jsem tam měl něco jako netkanku, nic pod tím nerostlo, žádný plevel, ale myši, hryzci a krtci tam měli bezva... celý příspěvek >
Výsev paprik do kelímku, 12.3.2017
Ufff, už jsem se lekl že za pouhý týden klíčení by to mělo v jiffech plesnivět, vlhkost se snažím držet okolo 85 procent, teplota 26 stupňů tak jak bych měl...
Výsev paprik do kelímku, 12.3.2017 Obsahuje fotku
Chtěl jsem se zeptat, mám chilli semena v jiffech, teď jsem si všiml že na klíčcích jsou jemné vlásky, posílám fotku z internetu, je to plíseň nebo ne?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika