Příspěvky uživatele - 101.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obaleč švestkový II. generace, 6.6.2023
Ta procenta znamenají jaký je stav v procentech v uvedené fázi?
Vrúbľovanie - marhule, 16.2.2020 Obsahuje fotku
A zde je ořešák, prstencové roubování, délka přírustku je 100cm. Jelikož pro moje hraní si, je dvojkudla k tomuto účelu určená, u Pasiče za jednoho masaryka, tak jsem si potřebný nástroj vyrobil z vysloužilova nejlepšího roubováku, to je z ulamováku.... celý příspěvek >
Vrúbľovanie - marhule, 16.2.2020 Obsahuje fotku
Tady je třešeň, foto pořízeno 31.5.19. Do konce vegetačního období, dosáhly přírustky 105cm.
Vrúbľovanie - marhule, 16.2.2020 Obsahuje fotku
Zřejmě děláte něco špatně, vy i Petr z H. Moje zkušenost je jiná. Menší přírustek může být při očkování hrušně na hloh. Hloh je podnožově vhodný pro menší vzrůstnost naočkované odrůdy, je to vhodné do menší zahrádky. Na přiloženém fotu jsou přírůstky... celý příspěvek >
Štíhlé vřeteno - zakracovat nebo ne?, 18.6.2019
Několik let tyto fixátory používám hlavně u mladých stromků při základním tvarování mladých výhonů - budoucích kosterních větví. Dobrá věc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika