Příspěvky uživatele - 168.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Babče, 3.8.2018 Obsahuje fotku
Přidávám obrázky mých babčat. Paví vejce, Pávče, z Krkonoš (Končiny). Stromeček mi nechce moc růst. Ještě není zralá. JG
Melouny 2018, 31.7.2018 Obsahuje fotku
a ještě druhý obrázek
Melouny 2018, 31.7.2018 Obsahuje fotku
Rád bych se rád zeptal na melouny. Mám ve 450 m/m Lajko2 F1, celobarevné tmavé, a z vlastních semínek druhé, loňské strakaté. Nejstarší a největší Lajkové se začali tvořit cca 10.5. a na délku měří přes 30, 35 cm. Cca poslední týden začínají od shora... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci plevele, 24.7.2018
Není to některá Záraza? JG
Očkováni třešní, 24.7.2018 Obsahuje fotku
A ještě jedno očko. (višně, kmínek v síle prstu) JG
Očkováni třešní, 24.7.2018 Obsahuje fotku
Těžko radit, jak získat sebedůvěru, že se zadaří. Postupy roubování, očkování jsou v jiný vláknech popsány včetně trampot. Prostě si vyberte. Při celkové výšce 3,5 m si roubovat na kmen netroufnu. Na 2-2,5 m jo. Pak to může vypadat asi jako na... celý příspěvek >
Kráľovná Viktoria, 24.7.2018 Obsahuje fotku
Druhý obrázek. JG
Kráľovná Viktoria, 24.7.2018 Obsahuje fotku
„Viktorka“ na roubech z „mrtvého stromu“ mi na zahradě zraje a padá (cca prvních 30 plodů). Jsou modřejší a menší než na původním stanovišti. JG
Avalon Pride, 24.7.2018 Obsahuje fotku
Letos Avalon přišel. Za 14 měsíců. Vysočina 450 m/m. JG
Popraskaná kôra na hruške, 23.7.2018
Rádo se stalo. JG
Hrušeň na hlohu, 16.7.2018
Roubování na hloh v terénu může být cesta. Pěkný kmínek ovocného stromku volně v terénu je „velká výzva“ pro veškerou zvěř. Tím hloh, pro trnitý obrost, netrpí (ještě jsem neslyšel o junákovi, co zlomil hloh). Zakořenělá podnož také nepotřebuje dál... celý příspěvek >
Popraskaná kôra na hruške, 16.7.2018
Myslím si to taky. Ještě dodám, že pod dozorem kocourka nebo kočičky. JG
Smrk - co pak se mi to pase na smrku, 16.7.2018
1) Korovnice, asi Sacchiphantes viridis nebo abietis. 2) Nelítostně. Stačí? JG
Samice nekrmí mladé, 16.7.2018
Králík má mláďata. To i bývá. Jak vypadají? Spí a jsou jak sametová, hladká? Tak jsou v pořádku. Hledají a vypadají jako suché švestky? Pak jsou na konci cesty. JG
Hrušeň na hlohu, 16.7.2018 Obsahuje fotku
Mám na hlohu akorát jabko. Omylem, záměna roubu mišpule. Zatím to roste. Druhý rok vegetace, špičák, cca 110 cm. Zával není ideální. Kalus se rozlézá jakoby jen po povrchu hlohového pařízku a jakoby tvoří adventivní kořínky. Hloh pro hrušku mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika