Příspěvky uživatele - 48.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Veteran, 22.4.2020
Broskvoň s miskovitými květy chci právě pro ten hezčí pohled v době kvetení:-) R.F.
Veteran, 19.4.2020
Také jsem si koupil veterana u topinky, květy jsou malé zvonkové, takže to veteran asi není:-(. Mohl byste mi pane Petře z Pardubic napsat co mi tedy vyroste, doba zrání, odlučitelnost od pecky, vaše zkušenosti s tímto neveteranem, zda má cenu ho... celý příspěvek >
Co to je za larvu?, 25.10.2019
Ještě upřesním, že on to není kompost jako takový ale od jara uleželý koňský hnůj. Asi už v něm ty larvy byly, přeci by od jara takhle nevyrostly. Každopádně kompost nechám tak jak je a už je nebudu rušit. Pane Hlavatý děkuji za ty fotky.
Co to je za larvu?, 24.10.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za určení, je to krásný brouk. Kompost jsem chtěl vyvozit na záhony, no a teď nevím co s tím, abych jim neuškodil. Je nějaké řešení?
Moruše, 9.6.2019 Obsahuje fotku
Jaroměř 254 m.n.m. nigra stále zelená.R.F.
Moruše, 9.6.2019 Obsahuje fotku
Jaroměř 254 m.n.m. alba už začíná červenat. R.F.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika