Příspěvky uživatele - 84.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Natírat lavičku z akátu?, 16.7.2019
Díky za reakce.
Dýně na netkané textilii, 9.6.2019
No my máme pozemek zaplevelený prvotřídně. Tak jsem si říkal, jestli tam nedat tu textilii a pod šlahouny, jak porostou, bych fólii rozřezával. Loni prorostl plevel tak, že nebylo vidět co je dýně (byly to hokaida) a co plevel a trhat se to... celý příspěvek >
Dýně na netkané textilii, 9.6.2019
Našel jsem na několika místech na webu, že dýně je možné dát na netkanou textilii. Dýně by měla vypoštět ze šlahounů kořínky, kterými se přiživuje. To pak ale netkaná textilie musí "vadit", ne? Mohl by mi to někdo prosím objasnit. Děkuji.
Natírat lavičku z akátu?, 24.4.2019
Mám pár akátových kmenů a tak z nich dělám venkovní jednoduchou lavičku. Vím, že o akátu se píše, že je poměrně odolný, ale přesto uvažuji nad nějakým bezbarvým nátěrem. Má to cenu? Nebo to jen napustit včelím voskem? Jaký je váš... celý příspěvek >
VARI na orbu a rotavarovanie - otazky, 1.4.2019
Kolik té barvy myslíte, že z převodovky bude? To bych vůbec neřešil, co budete dělat, až uvidíte, že převodovka bude trošku od oleje... 8 let jsem měl dvoutakt a byl ve chlívě v mrazech a nic se mu nestalo. Teď jsem koupil na jaře XP200, je... celý příspěvek >
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 5.3.2019
Mohu se po několika letech zeptat, jestli se počítadlo motohodin osvědčilo nebo fungovalo ke spokojenosti? Díky
Motúčko - elektrické kolečko, 27.2.2019 Obsahuje fotku
Navážu na starší, nicméně platný příspěvek. Koupil jsem jej (Motůčko, pozink, pozink korba, motor klasik) asi před 1,5 rokem, přes zimu je zazimované a přes seónu ho používám já, manželka i 13-14 letý syn. Přidělal jsem si svoje pomocná kolečka... celý příspěvek >
Krmítko s nášlapem?, 31.10.2018
Chci koupit také nášlapné krmítko, ale čtu tady, že tam dáváte zrní. Kupujeme slepicím nějakou směs pro nosnice, je to v "práškové" formě. Jde i toto sypat do krmítka (nášlapného)? Díky
Vyhnilý kmen ořešáku, 20.10.2018
Ta má odkaz na toto vlákno... :-)
Vyhnilý kmen ořešáku, 19.10.2018
Díky, půjde příští týden.
Vyhnilý kmen ořešáku, 18.10.2018 Obsahuje fotku
Máme něco podobného, soused radí pokácet. Manželka nechce. Kmen je dutý od \"rozlomení až po zem. Dutá je i hlavní větev, která zůstala.
Čím nahradit rýč?, 12.10.2018
Za jak dlouho poryjete 200 m čtverečních Vy?
Čím nahradit rýč?, 11.10.2018
Nevím, jestli to někdo nenapsal a hlavně nevím dispozice políčka, bydliště a poměrů. Mně podobné políčko, možná větší, pooře soused dělaným malotraktorkem a zřejmě kdyby ne on, tak seženu někoho jiného na dědině. Finančně i časově je to asi... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 30.9.2018
Chcete říct, že Hondy v mrazech (kdybych chtěl odhrnovat sníh) nenastartují? Nebo s potížemi?
Brždění VARI z prudkého kopce, 29.9.2018
150.170: Mohl byste prosím upřesnit ty problémy s motorem XP200? Uvažuji nad tím, že jej koupím a tak sháním informace. (technická - Honda dělá ty motory prý taky v Číně) Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika