Příspěvky uživatele - 130.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A až Z o uzení, 15.10.2022
Zdravíčko udiči, kdybych si chtěl vyudit paprikový bok, obalit ho v paprice před uzením nebo během, za tepla? Díky
A až Z o uzení, 17.10.2021
Zdravíčko, dávám 18g soli na kilo masa, klobásky po vyuzení mírně dosuším, čímž jsou slanější, protože ztratí objem odpařením vody.
A až Z o uzení, 17.10.2021
česnek při naložení, jedině sušený po vyuzení obalit za tepla
Kniha - ovocné stromy, 4.6.2019
Pěkný den, nezapomeňte na tituly Josefa Süse! Milan Číha
Rajče jako Bajaja, 4.6.2019
Dobrý den, měl jsem Rubínek přímo od Sema v kořenáči 50 cm. Postupně dorostl skoro do 2 metrů, vyvazoval jsem jej na mříž z bambusových tyček. Uprostřed sezony jsem jej musel "prořezat" (ale nevětví tak bujně jako Perun). Netrpěl chorobami listu... celý příspěvek >
Jak zasadit semena rajčat. Od A - Z, 14.2.2019
Pěkný den, vysévám na začátku dubna. Při výsevu dříve jsem pro tyčkové odrůdy neměl za oknem dost světla - vytahovaly se. Keříčkové odrůdy na to nejsou tak choulostivé. Klíčení probíhá na ústředním topení (teplo spodem). Důležité je hned po... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 1.2.2019
To není zklamání! To je příležitost těšit se na výsledky pokusu - vždyť to znáte. Kromě Minigoldu bych chtěl vyzkoušet také Aztek a Venus (Vilmu jsme už probrali). Aztek (žluté plody) je podle fotky na sáčku se semeny převislý (skoro jako Tom... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 31.1.2019
Máte, prosím, zkušenosti s odrůdou Minigold (Semo)? Především s typem vzrůstu (výška, větvení - nutnost vyvazování) a chutí? Děkuji za informace a za ochotu!
Rajčatový hokus pokus - plísni navzdory, 10.1.2019
Dobrý den, můžete, prosím, stručně porovnat vzrůst a chuť Vilmy a Balkonzauber? Děkuji. Milan C.
Jaké pokojové rostliny?, 7.12.2018
Dobrý den, z vlastní praxe mohu doporučit nejodolnější druhy bromélií (většina je podstatně náročnější - vyžaduje pokojový skleníček a vlhký vzduch). Mezi odolné patří středně velká Billbergia nutans a trochu větší Aechmea fasciata. Jsou... celý příspěvek >
Které letničky kvetou nejrychleji po vysetí?, 27.11.2018
Ano, měsíček, černucha. A určitě ještě iberka. Všechny jdou báječně z přímého výsevu (mělce pod povrch půdy). Měsíčku a iberce odstřihujte odkvetlé květy - pokvetou opakovaně. Semeníky černuchy jsou ozdobné a hodí se do suchých vazeb nebo... celý příspěvek >
Motor Briggs&Strattor běží cca 5s a zhasne, 11.6.2018
Zdravím příznivce čoudících motorů :) Mám starší sekačku s motorem Briggs&Stratton 35 Classic. Fungovala bez problému celá léta s přiměřenou údržbou a najednou při sekání začal motor vynechávat až zhasl. Teď se chová tak, že když primerem... celý příspěvek >
Bazény Polman, 19.4.2017
Ahoj, pan majitel to opravdu řeší divně v nabídce mám také napsáno extrudovaný polystyren a dovezli mi soklový!?! Je to fakt špatný, proč teda nám zákazníkům takto lže? Samozřejmě následně po montáži ve faktuře bylo napsáno soklový polystyren,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika