Příspěvky uživatele - 28.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky ve fóliovníku neplodí, 27.7.2021
Děkuji, ale jak zmiňuji v příspěvku, za 3. listem zaštipuji. I díky tomu má každá rostlina jen 5-10 květů. Ta jedna, kterou jsem dosud nezaštipoval, jich má mnohem více. A ano, Tolstoj asi není úplně ideální odrůda, ale chtěl jsem odrůdu vysoce... celý příspěvek >
Okurky ve fóliovníku neplodí, 27.7.2021
Děkuji, ale odrůda je partenokarpická, a tedy určená přímo do skleníku. 
Okurky ve fóliovníku neplodí, 25.7.2021
Dobrý den,  mám problém s okurkami ve fóliovníku, jedná se o odrůdu Tolstoj F1 (okurka salátová do skleníku). Ve fóliovníku mám celkem 4 rostliny této odrůdy, v každém rohu jednu. Sazenice byly vysazené zhruba koncem května, a od té doby se... celý příspěvek >
Do jaké hloubky je použitelná zemina z výkopu?, 29.5.2019
No to ja si to taky nedokazu predstvit, uz jsem na to prave chtela povolat nejakou techniku, ale i ta cena za hodinu je pak tak vysoka, jako kdybych si nechala dovest lepsi zeminu. Travnik anglickeho stylu opravdu nechci, vlastne se mi ani nelibi,... celý příspěvek >
Do jaké hloubky je použitelná zemina z výkopu?, 28.5.2019
Dobry den Pane Vyslouzil, uz je to sice stara diskuze, ale ruzne tak procitam a nabiram informace a chtela jsem se zeptat, na co jste pouzil tu jilovitou pudu s kompostem? Prave ja nevim co s ni. Mam 20 m3 jilovite zeminy, 10m3 cernozeme a vedle 10... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika