Příspěvky uživatele - 33.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kamčatská borůvka - lonicera, 18.7.2006
Letos jsem úspěšně namnožil z bylinných výhonů v kvěrnu, řízky jsem po aplikaci práškového stimulátoru zakořenil jak ve vodě, tak v substrátu z písku, rašeliny a polystyrenu.Bohužel jsou to ty nahořklé odrůdy, což jsem zjistil až dodatečně. :-( Pokud... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 10.7.2006 Obsahuje fotku
Mám odrůdy siniglaska, woloszebnica, dlinnoplodnaja a mám podezření, zda to nejsou semenáče, vzhledem k nahořklé chuti.Nevíte někdo, jak se to pozná? Dlinnoplodnaja teď dokonce podruhé obrazila a kvete.(možná, že je to remontantní odrůda a je to tak... celý příspěvek >
minikiwi, 3.7.2006
Kontakt na Ing.Štajnochera: 775 773 366, pokud vím, tak web nemá. Byl jsem za ním v sobotu pro Klanoprašku, mám od něj i jiné rostliny, včetně argut. Rostou výborně.Jinak pokud jde o to, kdo je větší srdcař a podobně, tak bych se chtěl zastat pana... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika