minikiwi, ale se samcem



host - 33.7 (?)
3.7.2006 11:41

Kontakt na Ing.Štajnochera: 775 773 366, pokud vím, tak web nemá.

Byl jsem za ním v sobotu pro Klanoprašku, mám od něj i jiné rostliny, včetně argut. Rostou výborně.Jinak pokud jde o to, kdo je větší srdcař a podobně, tak bych se chtěl zastat pana Hejduka, díky své aktivitě ne internetu toho udělal pro popularizaci minikiwi, ale i jiných rostlin opravdu hodně.Když jsem sháněl arguty, tak mě nezištně poradil právě pana Štajnochera, vzhledem k tomu, že to mám do Prahy daleko a chtěl jsem si rostliny odvézt osobně.

Aleš

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host, 31.12.2005 16:46, zobrazeno: 44478x
Pan ing. Štajnochr z Popůvek u Brna prodává každoročně na všech výstavách své mimikiwi arguta se samečkem a každému řekne, že sameček zajistí úrodu a ne nějaké bláboly o stopových prvcích a pro zahrádkáře nesrozumitelné teorie. Kdyby to pan Chovanec řekl zákazníkovi při prodeji, rád bych viděl, kdo by si to koupil. Pan Štajnochr řekne jasně návod, samec a samice, mám od něj rostliny, keře rodí a jsou obaleny. A bez stopových prvků. Hnojím to Kristalonem na azalky a šmitec. Takže doporučuji pana Štajnochra, který Vás nebude tahat za nos a dodatečně Vám vykládat nějaké teorie o stopových prvcích. Všechny arguty jsou dvoudomé a na to někdo zapoměl.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 166.20 (?), 21.4.2006 23:50
Kiwi je super ovoce, mám odrudu Weiki a každoročne sklízím 20-30kg ovoce z jednoho keře. Všem doporučuji, momentálně sháním další odrudy na vyzkoušení. Hezký den, Vašek B.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 151.195 (?), 21.6.2006 22:25
Ing Štajnochr  je průkopníkem pěstování kiwi u nás.Pěstuje ho 40 let,má i vyšlechtěné vlastní odrůdy.  Pokud mám dotaz ohledně kiwi,vždy volám jemu. Vždy poradil dobře na rozdíl od jiných již známých pěstitelů. Rozdíl mezi Štajnochrem a dalšími úspěšnými pěstiteli je asi jako rozdíl mezi mistrem ligy a divizním mužstvem. Např pan Hejduk je též již známý a úspěšný,není to ale srdcař a nemá takové zkušenosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 71.48 (?), 21.6.2006 23:24
Co je to ten srdcař ??? To se týká vztahu k lidem, nebo k rostlinám ?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.48 (?), 21.6.2006 23:56

Viděli jste tenhle příspěvek v Receptáři č. 17 ? http://www.iprima.cz/zpravodajstviasport/?460e=1610&544e=1826

ukazují tam pětimetrové přírůstky na argutě, nějak se mi tomu nechce věřit. Ale zase ten Podlaha by se přece nesnížil k nějakému blufování. Tak nevím, podívejte se na to, když se tím pěstováním zabýváte a napište, jestli je to možné. Josef Hampl / majitel půlmetrové tříroční Issai od Starkla /.

hamplion@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 71.48 (?), 22.6.2006 9:13

Ten pán , co rozdělil pěstitele na první ligu a divizi, na srdcaře a nezkušené, se zapoměl podepsat. Je to závistivý pan Nikdo a kalí nám tady vodu.

 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 71.48 (?), 24.6.2006 0:15
Prosím Vás, kdo pěstujete minikiwi, kolik se může sklidit na vzrostlé argutě a kolik na kolomiktě. Někteří lidé mě varují, že kolomikta má několikanásobně menší výnos než arguta. Děkuji za odpověď sem. Jiří.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
hejduk - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52), 24.6.2006 0:23

Mohl bych vědět, kdo mě to tak kulantně v příspěvku xxx.xxx.151.195, 21.6.2006 22:25  pomluvil? Komu jsem dobře neporadil? Jak zjistil, že mám málo zkušeností ? Jak zjistil že nejsem " srdcař " ? Skutečně mě to pobavilo a zvu toho pána, jestli tedy sebere odvahu se mi ozvat, zvu ho na kiwibraní do Prahy  v říjnu, kdy bude na mé odrůdě č.4 minimálně 50 kg minikiwi.

S pozdravem J. Hejduk, pěstitel kiwi od r.1978, hejduk@iol.cz

40 kg
40 kg
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.121 (?), 27.6.2006 21:11
nemáte někdo kontakt na pana Štrajnochra, nemá náhodou svůj web?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.7 (?), 3.7.2006 11:41

Kontakt na Ing.Štajnochera: 775 773 366, pokud vím, tak web nemá.

Byl jsem za ním v sobotu pro Klanoprašku, mám od něj i jiné rostliny, včetně argut. Rostou výborně.Jinak pokud jde o to, kdo je větší srdcař a podobně, tak bych se chtěl zastat pana Hejduka, díky své aktivitě ne internetu toho udělal pro popularizaci minikiwi, ale i jiných rostlin opravdu hodně.Když jsem sháněl arguty, tak mě nezištně poradil právě pana Štajnochera, vzhledem k tomu, že to mám do Prahy daleko a chtěl jsem si rostliny odvézt osobně.

Aleš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika