Příspěvky uživatele - 104.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychající konce větví u slivoně, 3.6.2019
Děkuji za pomoc, hned jdu na to.
Usychající konce větví u slivoně, 3.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, začaly mi usychat konce větví u slivoně. Slivoň se chovala normálně, začala kvést. Odjel jsem na 10 dní pryč a když jsem se vrátil, tak neměla slivoň ani jeden plod a všiml jsem si, že začínají jaksi usychat konce větviček. V té době... celý příspěvek >
Jak vyřešit problém s herbicidy po hnojení trávníku Travinem, 20.5.2019
Moc vám děkuji za upřesnění. Jsem rád, že to není tak hrozné, jak to nejdříve vypadalo.
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Zklamu Vás. Trávník krásný nemám, protože jsem ho tím hnojil jen asi 3x, a to vždy jednou ročně. Nejsem žádný velký znalec těchto věcí, proto, když jsem si kdysi někde přečetl, že je Travin pro trávník dobrý, tak jsem ho koupil. A dále jsem ho... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Děkuji za rychlé reakce. Předpokládám, že je to z kompostové hlíny, kde byla tráva, která byla hnojená travinem. Sice jsem hnojil jen jednou a kompost je 2 roky starý, ale asi to nestačí. Přehnojené by být neměly, protože jsem je hnojil za celou dobu... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Na některých rajčatech se mi objevily skvrny a dle mého také přestaly růst. Rajčata jsem vypěstoval ze semen. Přesadil do květináče, dal ven a po pár dnech, kdy hlásili zimu jsem je dal dočasně domů. A pak jsem si všiml tohoto problému. Dá se zjistit... celý příspěvek >
Zemina pro muškáty, 1.4.2019
Děkuji za rychlé reakce. Nebudu tedy zbytečně utrácet za substrát a udělám to podle vás.
Ochrana dřeva gumoasfaltem, 29.3.2019
Nějak jsem měl pocit, že když něco udělám, vydrží to dřevo déle. Já jsem měl do teď natřené trámy a vydržely asi 8 let. I když byly poslední 2 roky už hodně rozpadlé. Tak jsem chtěl zase třeba 8 let vydržet.
Ochrana dřeva gumoasfaltem, 29.3.2019
Zdravím, dělám si z fošen kompost a byl mi na něj v prodejně barev doporučený gumoasfalt SA12. Přiznám se, že jsem nad tím v té chvíli moc nepřemýšlel a rovnou ho koupil. V minulosti jsem totiž natíral dřevo na zahradu apod. barvou Remmers HK Lasur a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika