Příspěvky uživatele - 196.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký menší ale kvalitný záhradný traktor?, 15.5.2019
Zdravím, výborným traktorm na vaše účely by mohol byť model Stiga Estate 3084 H, ide o dobrý stroj za dobré peniaze, má hydrostatickú prevodovku, výkon 10 kW a záber 84 cm, menší záber je pre niekoho nevýhodou, no ak máte na záhrade viac... celý příspěvek >
Kultivátor, 13.5.2019
Zdravím, nedávno som si kúpil na záhradu nový kultivátor, ešte ho nemám dlho len jednu sezónu ale napriek tomu som veľmi spokojný. Ide o Hecht 785 a je to dobrý stroj za dobrú cenu. Ocenujem na nom najmä dobrý výkon a spoľahlivé štartovanie. Dám... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 14.3.2019
Zdravím nedávno som aj ja vyberala záhradnú kosačku. Veľa som hľadala info na internete až som nakoniec vybrala kosačku VeGa 46HWXV. Tá má vynikajúci pomer kvality a ceny čo bolo pre mňa pri výbere veľmi dôležité.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika