Příspěvky uživatele - 57.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2019, 15.5.2019
Dobrý den, je pochopitelné, že Vás vidina úrody láká, ale u tak mladého stromku je plodů opravdu hodně. Strom bude celý rok stagnovat.  Souhlasím s již zmíněným a 90% bych dal pryč. Až se zlepší počasí doporučuji odstranit všechny slabé větvě,... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019 Obsahuje fotku
A poslední
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Další fotka
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, je to asi dost předčasné téma, ale podle násady plodů (pokud nepřijde krupobití, nebo další pohromy jako minulý rok), vypadá budoucí úroda meruněk hodně slibně.) Na zahradě mám 9 stromků stáří 3-7 let podnože většinou st. julien nebo... celý příspěvek >
Strupovitost meruněk, 30.3.2019
Dobrý den, prosím o radu, kdy a čím stříkat meruňky proti strupovitosti.Postřik proti monilii už jsem provedl před kvetením. Děkuji Martin 
Hniloba meruněk, 7.11.2018 Obsahuje fotku
Přikládám ještě další foto
Hniloba meruněk, 7.11.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Letos se nám na 2 stomech meruněk objevila hniloba plodů Odnesla to celá úroda. Přikládám fotky s prozbou, jaký postřik příští rok zvolit a hlavně kdy Stromy meruněk ničím nestříkám, nebylo to dosud... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2016, 6.7.2016 Obsahuje fotku
Ještě další fotka, u této odrůdy bohužel nevím název, plodí třetím rokem na přelomu 7/8 měsíc. Je dost odolná mrazu, jak v květu tak v plůdcích. Zdravím Martin 
Úroda meruněk 2016, 6.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, přidávám taky pár fotek, pro ty, kterým úroda letos pomrzla alespoň pro potěchu oka. Hlučínsko 210 m.n.m 
Málo plodící meruňky, 25.2.2016
Dobrý den, mám stejný problém jako Vy a každoročně řeším stejné dilema jestli mám stromek nahradit novým. Na zahradě mám 8 meruněk.Ta problematická (bohužel nevím odrůdu, byl to můj první pokus o zasazení ovocného stromku) je z nich nejstarší asi 6... celý příspěvek >
Jsou to rozdílné odrůdy?, 4.2.2016
Dobrý den,  děkuji všem za odezvy na můj problém. Ovocnou zahradu postupně zakládám cca 6 let, a než se rozhodnu pro nový stromek, dost času věnuji výběru a recenzím na internetu.  Vybírám tak, aby mi jednotlivé odrůdy druhu, pokryly co... celý příspěvek >
Jsou to rozdílné odrůdy?, 3.2.2016
Dobrý den, minulý rok na podzim jsem zakoupil jabloň "malinové na M 26 "(je to i na visačce).pod touto odrůdou jsou na internetu také další jabloně - malinové hornokrajské, malinové holovouské...  V recenzích jsem četl, že holovouské má... celý příspěvek >
Veličenstvo Redhaven, 12.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, na zahradě máme (kromě dalších 4 odrůd broskvoní) 2 stromky redhavenek, jeden 4 roky, druhý 5 let. Letošní sklizeň předčila očekávání. Po protrhání plodů cca 50 %(což považuji za nutné),jsme sklízeli od konce 1 týdne srpna až do 30 srpna,... celý příspěvek >
Krasava, 12.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, sice už je pár týdnů po sklizni, ale tuhle fotku prostě musím zveřejnit. Krasava nám letos plodila poprvé, z asi 10 ponechaných plodů nakonec vydržely jen 2 kusy, ale ty stály opravdu za to. Chuť vynikající a velikost - psuďte sami.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika