Příspěvky uživatele - 9.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nezná někdo tyto bobule?, 6.5.2019
Díky všem za odpovědi, podle všeho je to mahalebka. Také mě napadla višeň, jak někdo zmínil, je ty plody se mi nezdály. Ale ta mahalebka sedí. Aleš
Nezná někdo tyto bobule?, 6.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, neznáte někdo zkušenější, co to je? Bohužel nemám lepší foto... Děkuji. Aleš.
Prosba o určení, 2.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokázal by někdo určit jabloň? Plody jsou příjemně kyselé, velikosti spíše menší. Za každý názor děkuji. Aleš
Hustý, zelený pruh v trávníku, 30.5.2011
Dobrý den, možná si půda v tom pruhu o pár milimetrů sedla a při zalévání steče voda po povrchu půdy do tohoto mini příkopu, takže tam má tráva o trochu víc vody než tráva okolní. A navíc je při sekání o těch pár milimetrů delší, takže tolik... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 31.1.2008
Dotaz na 228.34 (Na jezirko se chystame na jare. Bude mit ledvinovity  tvar) Můžete mi blíže objasnit svůj plán? Píšete o koupací části 8*2,5m, poměru 1:2 a přitom o ploše jezírka 100m. To myslíte i s tou kořenovou čističkou? Stejně... celý příspěvek >
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 31.1.2008
Také volám po zkušenostech a názorech, jak si jezírko sám udělat. A ještě dotaz. Píšete tu o velejezírkách 80m. Myslíte že v malém by to nefungovalo? Plánovala sem pro koupací část tak 2x7m a kolem toho stejnou nebo trochu větší plochu... celý příspěvek >
Koupací jezírko svépomocí, 28.1.2008
Dobrý den. Je tu nějaký vlastník koupacího jezírka, které si vyráběl svépomocí? Chceme se do toho pustit, něco jsme si o tom přečetli, ale uvítali bychom zkušenosti. Zejména minimální velikost jezírka (z knih mi přišlo, že záleží na poměru ozeleněné... celý příspěvek >
Amelanchier ovalis - kde sehnat, 2.10.2007
Já muchovník na jaře kupovala v Kostelci nad Černými lesy. Měli tam 2 druhy, přesné názvy neznám. http://www.slp.cz Je to lesní školka, takže tam maj i takové ty planější keře, které jsem jinde nemohla sehnat.
vyrovnání pozemku, 3.9.2007
My vyráběli před terasou dokonalou rovinu pomocí prkna. Odkopat část hlíny a odvézt stranou. Zakopat na kraje trávníku trámy p kterých budeme tlačit prkno. Budoucí rovinu zavézt prokátrovanou jemnou hlínou - slouží zároveň jako odplevelení. Pomocí... celý příspěvek >
Podzimní výsev trávníku, 3.9.2007
Mě se taky podzimní výsev zdá lepší. Už kvůli náletům semen pampelišek. Doufám, že při podzimním výsevu tam tolik semen nevzejde. My začli s výsevem minulý víkend. Světe div se, tráva se objevila už po týdnu. Hnojila sem jen posypem kostní moučkou.... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 29.8.2007
A vy se tou zdravou zahradou řídíte? Nebo kombinujete s chemií?
Hnojůvka z kopřiv, 28.8.2007
Sem teprv zahradní začátečník, nejsem si jistá, jak se to má dělat správně, ale vypadá že je prospěšná. Mělo by to kvasit 14 dní. Nejsem si jistá jestli 1/3 nádoby kopřiv nebo 2/3 a zalít vodou. Já je stříhám na menší kusy... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 28.8.2007
Slepice bohužel nemám abych mohla testnout. Ale ta předposlední hnojůvka byla fakt chuť. Nemyslím, že bych byla háklivá, na závany z hnojení pole jsem zvyklá. Ale chtěla sem odplevelovávat kousek od kyblíku s hnojůvkou a zhruba po minutě jsem to... celý příspěvek >
nakypření půdy po stavbě domu, 28.8.2007
Na prokypření hlíny po stavbě jsem četla že je nejlepší hrách. Řepku jsem zatím vysévala jen na místa s navážkou, ne ty zdusaný. Kořínky to má tak těch 5cm, pochybuju, že to prokypří hloubš. Ale zlepšuje to strukturu naší jílovitý půdy, je pak taková... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 28.8.2007
Děkuji za info. Já jen že když sem měla možnost hnojůvku denně míchat, tak vypadala podstatně jinak. A hlavně ta nemíchaná šíííleně páchne.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika