Příspěvky uživatele - 156.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chci koupit stromky v perfektním stavu, 4.5.2019
Ne. Samozřejmě jsem se nad tím zamyslel, ale skutečně ne. Ani zastínění, ani herbicidy, ani přemokření půdy, ani vysušení po výsadbě nehrozí. Vysadil jsem už cca tak na 80 stromků, vím, jak je sázet a jak se o ně postarat. Z nich tak s 10-15 jsem měl... celý příspěvek >
Jahody - hnědnutí listů, 4.5.2019
Jahody (prakticky) nemůžou omrznout. Mně se toto taky pravidelně stává, ale nemá to na nic vliv. Příčinu jsem nezjistil, kromě zhnědnutí okrajů na listech nebyl žádný jiný (ani mikroskopický) příznak. Sucho ani přelití příčinou není. Zhnědnou pouze... celý příspěvek >
Hnijící kvas?, 15.9.2016
Křísové kvasinky vytvářejí acetaldehyd, kyselinu octovou a nejrůznější estery, ale hlavně způsobují ztráty lihu jeho rozkladem na vodu a CO2. Ale to jen na okraj. Pokud to netrvá dlouho není to nic extra nebezpečného. Vegetují jen na povrchu kvasu... celý příspěvek >
Rychlerostoucí keř s ostny, 14.9.2016
Pro posílení neprostupnosti živého plotu z výše uvedených bych doporučil ještě přisazení pár kousků divokých ostružin. Tedy pokud se tam nenastěhují samy. Pokud se mají po čem pnout dokáží neskutečné věci. Rafael.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika