Příspěvky uživatele - 168.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 23.4.2024
U Kladna už druhý den -4. Švestky, réva, meruňka, broskev, všechno totál.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 19.4.2024
OK.Děkuji.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 18.4.2024
Potřeboval bych stříknout švestky proti pilatce, má to cenu v tomto chladném počasí? Děkuji 
Trávník roste nerovnoměrně, 27.3.2024
Tak na yoksira bych to neházel, to by neučúral... Nevím kolik sněhu jste měli, plíseň sněžná je taky možnost. Momentálně bych to vyčesal hráběmi, to zelené posekal, pohnojil jarním hnojivem a preventivně stříknul Ortivou. Tak za 14 dní vertikutace,... celý příspěvek >
Trávník roste nerovnoměrně, 26.3.2024
T této fotky to nejde moc poznat, ale jestli jsou v té suché trávě i růžová místa, tak je to kornatka. A navíc, nechodítě "osobně" kropit z terasy?
A je po meruňkách, 22.3.2020
V 6 hodin -7, takže je po slizni. Kladensko
Postřik na pilatku, 6.5.2019
Díky za reakce, nechám tomu volný průběh, jak jsem koukal, tak plůdků je tam habakuk.
Postřik na pilatku, 3.5.2019
Bohužel jsem nestihl postřik při opadu květů, pršelo, nebo moc foukalo. Co teď? Mám to stříknout až se počasí umoudří (předpověď není příznivá- zima, déšť a vítr), nebo to nechat, ať se příroda postará? Díky Brrfouk
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika