Příspěvky uživatele - 168.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021
ja vim, kdybyste videl zbytek hospodarstvi a domacnosti...  zitra ji naleju akvarijni vodu s kalem - o akvarko se staram asi tak jako o zahradu, takez vyzivne to bude dost.
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
a ty další defekty nad ránou? Mám je taky vyřezat a ošetřit? Viz fotky.
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021
(chtěla jsem opravit ten Cupricol na Kuprikol, ale nebyla jsem přihlášená, takže mi to teď nejde). Mám ještě Talent a Sulku.
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
defekt díra
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
kmínek z postižené strany
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
díra
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
ploché defekty nad dírou
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
po větvičce
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 8.5.2021 Obsahuje fotku
Tak jsem to vyřezala, ale zdá si mi to špatné.  Jde to do dřeva a nepodařilo se mi úplně vyřezat všechnu černotu, protože jde ve vrstvičkách mezi zdravé dřevo a už takhle jsem odstranila kůru téměř na polovině obvodu kmínku.  Taky jsou nad... celý příspěvek >
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 7.5.2021
Děkuji. Nechápu, že jsem si nevšimla dřív, moje blbost. Mám jí třeba ještě víc ostříhat, aby to utáhla? Je teda ostříhaná dost, jen jestli by mělo smysl jít do tvaru "věšák"? Květy asi zmrzly, ale plůdek kdyžtak raději vylámat?
Defekt na kmínku mladé broskvoně, 7.5.2021 Obsahuje fotku
Půjde to ještě nějak zahojit? Jak? Děkuji
Bruska na řetěz, 12.1.2021
Na to, kolik ubira materialu, je 85W azaz...
Co myslíte, asi uříznout - letošní výhon, 21.10.2020
děkuji za pochvalu, mě to přišlo jako chcípáček :-) takže až na jaře,.
Co myslíte, asi uříznout - letošní výhon, 19.10.2020 Obsahuje fotku
Loni na podzim vsazená sazenice odrůdy Romulus. letos narostl tenhle provázek. Nechat, nebo uříznout u země? Že je to moc slabé? (Opory si nevšímejte, bude lepší, letos nebyli lidi.)  Ještě jeden dotaz - nevadí nějak révě drenážní trubka na... celý příspěvek >
Lze postupným výsevem prodloužit plodnost okurek?, 19.10.2020
tak mě napadá, že mi asi také zplesnivěly, než že by přestaly plodit - na těch dlouhých koncích byly pořád malé okurečky, ale žádné listy.  Když bych je stříkala, plodilo by to donekonečna?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika