Příspěvky uživatele - 93.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
škumpa - rozlišení, 5.6.2008
Ale já mám už asi 5let tu vaši "škumpu bez názvu"taky na zahradě za celou dobu měla snad jen 2 nové výrustky, které jsme zrušili sekačkou a doufám, že to tak bude i dál. A nemůže to být i podmínkami v jakých roste, ta invaze co se tady... celý příspěvek >
kroucená vrba schne, 5.6.2008
No já mám vrbu na zahradě už 5tým rokem a jelikož máme v létě problém s vodou tak ji prostě nezalévám. Místo na kterém roste taky nepatří mezi nejvlhčejší a roste. její výška je za tu dobu asi 1,80m, ale roste.A to ji dokonce předloni okousaly kůru... celý příspěvek >
kroucená vrba, 5.6.2008
Já si myslím, že by neškodilo vedle vrby zapíchnout delší kůl, kmínek obtočit kolem kolíku nahoře přivázat (neutahovat) a nechat tak růst do příštího roku. A kmínek obtáčet, až do výšky jak chceme, aby byla vrba vysoká. Samozřejmě větvičky... celý příspěvek >
Co mi žere vrbu?, 5.6.2008
To co vám žere vrbu je rez. Neznám latinské názvy, ale vím, že je to rez. I já měla tento problém, postříkala jsem jí jak bylo výše uvedeno příprvkem omite, ale rez se vrátila. Kupte si u zahradníka přípravek proti rzi, určitě vám poradí co je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika