Příspěvky uživatele - 45.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaiserova elektrická udírna, 25.12.2019
to mě tedy hlava nebere jak je to možný,  že tolik spokojených udičů,  kteří přestali udit v klasické ať dřevěné či zděné a nechtějí se k nim vracet.  Dle fotek např na facebooku vypadá jejich práce velmi dobře ať masa nebo klobás
Kaiserova elektrická udírna, 25.11.2019
jj nevypadá zle. Borniak je dražší na druhou stanu si ho vetšina lidí chválí v Pl vyjde podstatně levněji než u nás otázka je jak by to bylo s případným servisem. Je to dilema
Kaiserova elektrická udírna, 23.11.2019
Zdravím, jak jste kupoval udírnu v Polsku? Jel jste přímo tam pro ní po předešlém objednání nebo jste si jí nechal poslat? Jak jste jí platil? děkuji
Šamotové cihly v zahradním grilu, 30.6.2019
zdravím, poradí někdo jakou maltou zdít šamotové cihly v zahradím grilu : Popř jakou maltou jste zdily a jak se vám to osvědčilo?
Délka kouřovodu k udírně, 3.5.2019
jj. To sem zvědav jak naměřím tech 35" :-))
Délka kouřovodu k udírně, 3.5.2019
díky,  ještě by mě zajímalo jaký se doporučuje min uhel kouřovodu mezi odvodem z topeniště a vstupem do udírny. Nebo kolik je to cm /m. Díky
Délka kouřovodu k udírně, 27.4.2019
Zdravím ,, jak dlouhý kouřovod mě doporučíte u zděné udírny? Průměr bude 150 mm a vychází mě délka 180cm. Není to moc,? Jak dlouhy jste udělali vy a jak funguje?  Díky moc za odpovědi
Stavba udírny s grilem svépomocí, 12.4.2019
Jakou maltu použít při zdění venkovního krbu ze starých palených cihel.? Krb nebude pravděpodobně chráněn před povětrnostními vlivy a cihly bych chtěl nechat neomítnuté
Popraskaný krb, 12.4.2019
 Jakou maltu použít při zdění venkovního krbu ze starých palených cihel.? Krb nebude pravděpodobně chráněn před povětrnostními vlivy a cihly bych chtěl nechat neomítnuté
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika