Příspěvky uživatele - 220.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku 40V - program, 16.4.2019
Jo jsou určitě dobrý, ale kvůli pár metrům, je cena nesmysl.  Mám motorový, jen jsem línej, tam pořád stavět " lešení..." Takže myšlenka byla, že to lešení vždy postavím, cca po roce, nebo spíš dvou. a mezitím to budu udržovat nějakou... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 14.4.2019
Díky za rady. Máte ještě někdo zkušenost z Florabest 40V FARAT 40 Li-A1. Např, jestli lze koupit novou hlavu a nebo jakékoliv náhradní díly? Lidl určitě pouze v garanci mění kus za kus..
Aku 40V - program, 12.4.2019
Tak můj závěr v hledání kvalitní strunovky je následující.  Z hlediska kvality a ceny je jasně nejlepší  STIHL FSA 56 set AK 10 + AL 101 teď v akci za 5190,-  Za tuto cenu se nedá nic konkurenceschopného koupit. A nebo... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 10.4.2019
Nijak nebrojím proti Hecht firmě a ani konkrétní strunovce. Jen píšu, že Stihl, má ted akci na STIHL FSA 56 set AK 10 + AL 101 a tudíž je cenově výhodnější.
Aku 40V - program, 9.4.2019
Vy se mi tu snažíte vnutit vaše řešení.  Ale já nechci radu, jak to udělat podle vás, já chci radu na aku nářadí. Psal jsem zde, že mám motorové nůžky a že si prostě udělám na kozy podlážku a uíznu si to takto.  No a na údržbu a... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
Kdybych neměl tak velkou averzi k Mountfieldu, ta jsem sem do diskuse vůbec nepsal... Ale asi to budu muset překousnout, protože v této cenové relaci a v tom programu co mají na jednu baterku a nabíjeku žádná konkurence není. I tady nikdo nic... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
Ale já to práě dělám " po staru " Postavím si kozy a zkrátím to motorovou. A pak na následnou údržbu jsem chtěl aku plotový nůžky s teleskopickým vysouváním. Nehledám nic na denodenní práci. Ale chci aby byla co nejlepší strunovka, kterou... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
Já určitě nepotřebuji  "profi" nářadí.  Strunovou sekačku budu potřebovat poze na obsekávání. Normální sekačku mám motorovou Hondu. Plot mám 10 metrů. Nepotřebuji Stihl za 12 tis.   Potřebuji kvalitní strunovku, kterou... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
Znova koukám na výrobky Stihl a nevidím tam žádné plotové nůžky s teleskopiským vysouváním... Mám plot cca 2,5m vysoký... Potřebuji něco takového..
Aku 40V - program, 8.4.2019
Nemám opravdu vůbec rád Mountfield. Jenže tyto dva výrobky, kde se dá použít stejná baterie a nabíječka. Cena dobrá. Existuje něco lepšího, klidně dražšího? Strunová sekačka - Greenworks G40LT30 40V - 1790-Kč Plotové nůžky... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 8.4.2019
Teď ale koukám, že Stihl nemá aku  "plotové nůžky" Nebudu to kupovat zvlášť. Potřebuji aby to byla co nejlepší firma, která má co nejlepší tyto dva výrobky na stejný typ baterie a nabíječky.  Strunová sekačka a plotové nůžky s co... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 8.4.2019
No to, že Stihl bude asi nejlepší vím.. Ale asi taky nejdražší. Spíš jsem chtěl nějaké informace o těch levnějších firmách co dělají aku strunovky. Jetli je to jedno jakou koupit z těch levnějších? To co se prodává v Mountfieldu, Lidlu, Hornbachu... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 8.4.2019
Stihl má 36V a ne 40V Nevím, jak zásadní to je rozdíl, ale všichni mi radí koupit 40V nebo 60V
Aku 40V - program, 8.4.2019
No já nutně potřebuji kvalitní strunovku a následně plotostřih, zbytku příslušenství dávám rok... Ale určitě nejakou pilu, když se mi nebude chtít "startovat" benzín. a další až co bude potřeba.  Takže bych chtěl radu ohledně kvalitní... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 7.4.2019
Prosím o radu ohledně zahradní techniky Aku 40v. Srtunovka, nůžky, atd Potřebuji si co nejdříve koupit strunovou sekačku a pak postupně dokupovat další přístroje. Těch firem, co to dělá je spousta a nechci udělat chybu a koupit něco, čeho pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika