Příspěvky uživatele - 248.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozdělení zahrady plotem, 18.4.2019
Jen upozornění: pokud budete mít na jihu živý plot výšky 5m, tak vám v pásu š.5m za plotem poroste tak akorát mech... na své zahradě jsem užitkovou a okrasnou/obytnou část oddělila záhonem s keři, trávami a... celý příspěvek >
Kdoulovec - řez a kvetení, 17.4.2019
Možná záleží na vzrůstnosti odrůdy, u nás roste kdoulovec cca 40 let a kdyby se občas neostříhal, tak bychom zarostli jak Šípková Růženka. Klidně doroste do 1,5m šířky a 2m výšky, i když se stříhá (teď ho švagrová udržuje o něco menší). A roční... celý příspěvek >
Živý plot do stínu a sucha, 15.4.2019
Mohl by to snést tis - ale jako nově vysazený ho stejně budete muset zalévat (jako vše), takže zpočátku to bez "starání se" stejně nepůjde.         Lída
Co je to za strom?, 13.4.2019
Dřišťál - bacha, píchá!          Lída
Co je to za strom?, 13.4.2019 Obsahuje fotku
Jsou i růžové (třeba Paulownia elongata) a různých kříženců je také dost.  Lída
Nemocna merunka, 12.4.2019
Lišejník fakt nevadí a řezat můžete klidně po sklizni (nejdéle do konce srpna) - ale opatrně, meruňky se řežou maximálně do čtyřletého dřeva.            Lída
Co je to za strom?, 12.4.2019
Souhlas. V době květu je nádherná .         Lída
Cerv v kmeni topazu, 10.4.2019
Vím, že táta do díry vsunoval drát (jestli se strefí a propíchne housenku), a že říkal, že lze také vstříknout petrolej. Ale bez záruky  - u mé meruňky drát nepomohl a petrolej jsem odmítla, meruňka nepřežila. Ten prevít byl až u paty kmene,... celý příspěvek >
Rozdíl v názosloví?, 10.4.2019
Také používám jen výraz sadba, "přísadu" jsem četla až tady - pod slovem "přísada" bych čekala, že se k něčemu přisazuje, ne sází...  Lída
Jaké rostliny vidíte na obrázku?, 10.4.2019
Nějaká tráva a břečťan? Není z toho moc vidět...        Lída
Z čeho živý plot?, 10.4.2019
Bobkovišeň neudržíte tak úzkou, to spíš ten ptačí zob nebo habr.    Lída
Odolne rostliny pro zivy plot, 9.4.2019
Jestli máte malé děti, tak plot z tisu bych nedávala. Je celý jedovatý, nejvíc semena uvnitř plodů (jediná nejedovatá část je jejich červeně zbarvená dužina). A navíc roste hodně pomalu.  A co takhle něco pnoucího buď přímo na plot nebo... celý příspěvek >
Mlada tresen - střih?, 9.4.2019
Třešně balleriny (sloupovité) neexistují. Pouze jabloně.           Lída
Odolne rostliny pro zivy plot, 9.4.2019
Tis roste hodně pomalu, taky má žlutý pyl,  na podzim jedovaté červené kuličky, dá se ale výborně tvarovat. Nejlepší zkušennost mám s ptačím zobem, ono je více druhů,  Lig. vulgare atrovirerns je stálezelený,  dobře snáší řez a hlavně... celý příspěvek >
Odcházení jahod, 9.4.2019
Mají moc mokro a chybí jim proudění vzduchu. Na záhoně je také nedáváte do skleníku.           Lída
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika