Příspěvky uživatele - 228.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Vychází mi z toho správně, že když vyštípu poupata, a nic stříhat nebudu, tak buď vyraší výhon ještě z tohoto pupenu, nebo z některého předchozího. Takže je jedno, jestli stříhnu o pupen níž, nebo ne - pokud má výhon vyrašit, někde vyraší, a podle... celý příspěvek >
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Hm, ale to bude už přespříliš zkrácené. No asi není jiné řešení... A důvod, proč se každý pupen u řezu změnil na květní?
Květy na koncích větví, 7.4.2019
Byl jsem obhlídnout rašící stromky, ale zarazilo mě, že ačkoli jsem na všech 2 letých stromcích provedl předjarní řez, na velkém množství jabloní a hrušní vždy poslední pupen vyrašil jako květní. Schválně jsem stříhal tak, aby na konci byl pupen... celý příspěvek >
Rozkvétání 2019, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Konečně plně rozkvetlé.
Mulčovací kůra s dusíkem, 6.4.2019
A jak to funguje? Kůra je napuštěná nějakým dusičnanem, takže se pak bleskově rozloží? A není to trochu kontraproduktivní?
Žlutý trávník, 11.4.2015
Dobrý den, tohle už jsme tady jednou řešili, nemáte náhodou travní směs Barenburg. Mě to totiž dělá několik let ale vždycky to po pohnojení a vertikutaci pomůže a trávník znovu "naběhne do zeleného módu". Takže si myslím, že to bude v pohodě po pár... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika