Příspěvky uživatele - 20.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Samovolne napinani retezu pily, 31.3.2019
Včera mi tohle začala dělat i moje starší pila Oleo mac se starším, zajetým řetězem. Předtím to nedělala. Já navíc jen nastavím vůli řetězu a jak vyzkouším rukou, jestli se řetěz volně pohybuje, tak se silně dopne. Mazáním a ničím jiným to tedy... celý příspěvek >
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 11.4.2014
Zdravím nereaguji na odpověď Pz P, ale na to jestli chcete míti strom vysoký a nebo originální, tak se jednoduše řečeno vykašlete na podnože a stromek vysaďte hluboko a to tak, že utopíte místo očkování a potom budete mít originální odrúdový... celý příspěvek >
Záměna podnože u stromku z ovocné školky Mezice, 11.4.2014
Zdravím Vaše obavy vysvětlím jednoduše.Bude te mít v kotci spolu slona a kozu a dáte jim stejně každý den jednu dávku pícniny podle Vašeho smýšlení. že to bude stačit čili plné jesle. Jak to dopadne slon bude přežraný a tlustý a koza bude hladová... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika