Příspěvky uživatele - 21.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Datel a chatka, 27.3.2019
Máme super zkušenosti s plastovými nosiči, které mají kontrastní barvu - to ty ptáka pak láká, ptali jsme se kamaráda, kterého baví ornitologie a ten říkal, že se stále do té díry vrací a když se opraví tak, že je vidět rozdíl, půjdou tam zas. Ty... celý příspěvek >
Jak odpudit strakapouda?, 13.2.2019
Dobrý den, chci reagovat na článek a diskuzi a pomoci tak ostatní v rozhodování, jak se popasovat s útoky strakapoudů. Jako poděkování za funkčí výrobek Antistrakapoud na něj píši recenzi na různé diskuze. Ukázalo se že funguje. V roce 2016 se u nás... celý příspěvek >
Přilehlé růžice v trávníku, 21.5.2017
Díky moc za radu. Já už jsem jich vyrejpal dva kbelíky tím vypichovákem na plevel, ale mám tady místa, kde už tráva ani není. Tak jsem myslel, jestli by na to nepomohl vertikutátor? Ta bestie má ale kořeny dost hluboko :-(
Přilehlé růžice v trávníku, 21.5.2017 Obsahuje fotku
Prosím o radu co je to za plevel viz foto. Případně jak s ním zatočit. Mám tam místa, kde už tráva není, jen tento humus :-(
Co je to za ptáčky?, 29.4.2017
Aha, tak díky. Vlastně teď už vím, proč mi vždy zmizí všechny višně.
Co je to za ptáčky?, 29.4.2017 Obsahuje fotku
Když posekám trávník a odejdu do baráku, snese se mi na trávu hejno ptáčků a vybírají něco z trávníku. Tak bych se chtěl zeptat, co je to za druh?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika