Příspěvky uživatele - 234.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červený rybíz, 26.3.2019
Dakujem za poznatok, a ani v blizkosti tych Detvanov neboli ine odrody? Chcel by som viac krov z toho Detvana, odrezky z z jarneho skratenia som zakorenil koncom februara v pivnici a uz rasia, tak chcem to mat vychytane na 100%
Červený rybíz, 26.3.2019
Ake mate v praxi skusenosti s opelovanim cervenych ribezli? Je rozdiel v mnozstve a velkosti plodov ked je vysadenych viac odrod? Vysadil som Detvan v jeseni, tak ci k nemu dokupit inu odrodu, mam jeden starsi krik bielych ribezli, rodi dobre, mozu... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.3.2019
A so signum sa zlieva cely strom alebo len do kvetov?
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.3.2019
Ma to vobec zmysel teraz striekat ked je slnecne a veterne suche pocasie? Mam 3 rocnu marhulu, kvetne puky coskoro rozkvitnu
Co s meruňkou první (druhý rok)?, 26.3.2019
Ja by som mozno radsej plody neskor poodtrhaval a nechal po 1-2 a mozno aj viac na kazdom ramene, ked je podnoz myrobalan, ktory ma bujny rast
Sklizeň jádrovin 2018, 29.9.2018
62.148: Spoliehať sa na to že obaľovač sa mi "vyhne" by bolo naivné, robím postreky jadrovín proti obom jeho generáciám. Tento postrek nikdy nevynechávam, na rozdiel od fungicídov, ktoré aplikujem vyslovene podľa priebehu počasia (u mňa Rubinola... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 25.6.2018
Len pre tých, ktorí by sa chceli hlbšie ponoriť do problematiky biologickej ochrany jadrovín proti obaľovačovi (lat. Cydia pomonella, novší slovenský názov - a výstižnejší - je Plodokaz jablčný). Články sú ale bohužiaľ v angličtine. Stručne: aj... celý příspěvek >
Melodie na M9, 5.12.2017
234.33: Všeobecne platí, že čím slabšie rastúci podpník, tým skôr stromček vstúpi do rodivosti a plody dozrievajú o niečo skôr, tiež je životnosť takéhoto stromku kratšia. Väčšinou sú plody z takého stromčeka aj väčšie a krajšie vyfarbené, ale... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 5.12.2017
130.85: Nie je to celkom tak, aj na Slovensku bolo vyšľachtených viacero veľmi zaujímavých odrôd hrušiek. Je to však aj otázka ekonomiky a marketingu, a najmä toho že štát u nás na tieto veci kašle. Preto aj zanikol VÚOOD v Bojniciach. A tieto... celý příspěvek >
Odrůdy jabloní (a nejen jabloní) z východu, 5.12.2017
HJ: Vďaka za zaujímavé informácie. Ešte si dovolím doplniť pár vlastných skúseností o odrode Nojabrskaja (okrem synonyma Xenia sa používa občas aj Oksana): Na dulovom podpníku rastie stredne silno, dobre sa tvaruje a tvorí plodonosný obrast, rodila... celý příspěvek >
Insekticid Mospilan, 14.6.2017
Teraz som pozeral, na zemiaky sa tam pise 0,6 g na 10 l. Na iny hmyz su vyssie koncentracie. Na vosky je 0,6 g na 4-6 litrov
Insekticid Mospilan, 14.6.2017
Vôbec mi nezaučinkoval na larvy pasavky zemiakovej. Včera poobede som striekal a dnes je ich tam stale veľa. Daval som ten 0,6 g sacok na 10 litrov vody ako je v navode. Bola to zmes aj s dithanom ale to urcite nemalo na to vplyv. Ked som striekal s... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 19.5.2017
Mozno tie sladke boli pestovane zo semien skrizenych s palivymi.
Mráz, 10.5.2017
Tak po dnešku sme už z hľadiska mrazov (dúfam) za vodou... Veľkopavlovická - foto 1,2. Hargrand - foto 3. IH
Hrušeň - choroba, škůdce, 7.5.2017
Mimmo: Pravdepodobne je to roztoč (vlnovník) hruškový - Eriophyes pyri. Viď foto. IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika