Příspěvky uživatele - 61.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2019, 5.4.2019
Mezi paprikami a rajčaty není až zaqs takový rozdíl. Oboje zmrzne při cca 0 °C. Ty papriky se otuží přímo ve skleníku, snad jen pozor na slunce (možná první den trochu přistínit). Já vyštipuji první květy. Nepotřebuji mít brzy jednu nebo dvě papriky,... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 2.4.2019
Zelí není n áročné na teplo.Růst mladých rostlin probíhá při poměrně nízkých teplotách 5- 8 °C. Možná neporostou tak rychle jako ve skleníku, ale o to snad nejde. Pokud máte strach z mrazů, tak zakořeněné rostlinky snesou i teploty pod 0 °C. Není... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 1.4.2019 Obsahuje fotku
Myslím, že už jsem psal, mám v těch dvou pařeništích vysazeno 32 rostlin, některé kvetou, na některých je už sem tam malinké rajče, některé ještě jen malé květenství. Moc to nesleduji. myslím si že je to v pohodě. Když přijdu na zahradu a má ssebou... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 25.3.2019
Tak v těch záclonových pytlech mám nacpané hobliny. Měl jsem jich hodně stejně jako starých záclo, tak jsem to zkusil. Mám je jen na krajích aby mně neležely jahody na zemi. Když skončí sezóna tak to vezmu a hodím pod střechu. Nečistím, nic s tím... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 25.3.2019
V jedné chytré knize se píše, že keříčková rajčata s poléhavým stonkem jsou nejvýnosnější ve sponu 50 x50 nebo 62, 5 x 40. Odrůdy s nízkým pevným stonkem 50 x 20 cm, vzájemně se o sebe opírají. Ale všechno záleží na tom, jestli je budete pěstovat jen... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 24.3.2019
Já dnes půjdu zasadit zbytek těch keříčkových rajčat (ty nižší Mongolskyi karlik, Sarayev Shtambovyi, atd. -celkem 14 sazenic). Vyjímečně mám zajištěn odvoz. Jen mám problém s tím, že když jsem chtěl ten rám nízkého pařeniště přemístit, tak se mně... celý příspěvek >
Habanero Orange, 23.3.2019
Pokud semena ještě neshnily, tak jim zkuste přitopit. Potřebují ke klíčení teplotu okolo 28 °C.            Vladimír
Rýchlenie rajčat 2019, 22.3.2019 Obsahuje fotku
Tak hluboké pařeniště už mám osázené. Chybí jen jedna rostlin, nybyl jsem schopen ji na zahradu dopravit. Nízké pařeniště budu osazovat v neděli, bude tam jen čtrnáct rostlin a tak tu jednu do tašek přidám (ve dvou taškách mám prostor pro šestnáct... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 22.3.2019 Obsahuje fotku
Já pěstuji jahody a všechno ostatní (rajčata, papriky, tykve,..) na černé tkané textilii.S nějakým popálením plodů nemám problémy. Pro mne je to úspora vody a pro mne neoblíbené práce s likvidací plevele a okopáváním. Jahody nechávám dva maximálně... celý příspěvek >
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 21.3.2019
Vypadá to na problém s kořeny, pravděpodobně z přemokřeného substrátu ve kterém se mohou rozvinout i některé choroby ze substrátu, které čekají jen na vhodné podmínky (většinou vlhko a teplo). Ten bílý povlak je z vody. Odstátím se sice odstraní... celý příspěvek >
Rajče jako Bajaja, 21.3.2019 Obsahuje fotku
Dnes jsem přesaov al ty moje mrňousy. Mají se docela k světu i když podmínky jejich pěstování za severním oknem nejsou nic moc. největší je zatím Vilma. Všechny už mají nasazeno na... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 19.3.2019 Obsahuje fotku
Ta rajčata jsou určená do hlubokého pařeniště (výška od země ke sklu je 50 až 60 cm. Ty odrůdy co jsou na obrázcích jsou ty vyšší z těch co pěstuji. asi nejvyšší je Sasha Altai, rostlina na obrázku je cce 45 cm. Budu je sázet hlouběji než rostou cca... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019 Obsahuje fotku
V návaznosti na změnu předpovědi počasí (mrazivé noci) jsem změnil termín výsadby na tento pátek. Je pro mne jednodušší přenést ráno sazenice z bytu na lodžii (8 schodů) než jednou nebo dvakrát ráno a večer jet na zahradu a zateplit pařeniště. Mám... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 18.3.2019
Janulle, myslím si, že sazenice není třeba přihnojovat. Máte je asi menší, protože jsou pěstovány při nižších teplotách. První přihnojení se obvykle doporučuje až po čtrnácti dnech od vysazení do... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 12.3.2019
Na ředkvičky, hrách, salát a třeba i jahody se ta netkaná textilie položí a kraje se zatíží nebo jiným zoůsobem upevní. Na rajčata je jednoduché udělat takovou hrazdu nad řádkem, jako je třeba fotbalová branka, přes břevno přehodit textilii a kraje... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika