Příspěvky uživatele - 120.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Botanický hyacint?, 25.3.2019
Dobrý den, opravdu je to ten Hyacinthus orientalis var. albulus. To již vím bezpečně (některé hyacintovce vypadají podobně, ale mají špičatá květenství). Viz i zde. Bohužel, v češtině jsem o této rostlině našla pouze zmínky. Podrobnější... celý příspěvek >
Botanický hyacint?, 25.3.2019
Takže je to Hyacinthus orientalis var. albulus. Tedy zřejmě tzv. římský hyacint.
Botanický hyacint?, 24.3.2019 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka:
Botanický hyacint?, 24.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den,  chtěla bych se zeptat, zda ona rostlina na obrázcích je botanický hyacint. V jihomoravských podmínkách pravidelně kvete v průběhu března (zaleží na počasí), vypadá přesně jako hyacint, pouze je drobnější a ranější (klasické... celý příspěvek >
Konec hryzcu, 2.12.2018
Krtek je užitečný pouze tím, že kypří půdu. Já jsem ale mnohem radši, když to dělají žížaly, které mu slouží za hlavní potravu.Pakliže občas nedopatřením zhltne drátovce či jiného škodlivého členovce, nijak tím v mých očích přízeň nezíská. Nevím, čím... celý příspěvek >
Klívíe - ostříhání listů, 17.11.2018
Dobrý den, mám dvě vzrostlé klívíe (asi 10leté, několikrát přesazované), kterým letos slunce popálilo listy. Rostlinám se nyní daří, ale nevypadají příliš vzhledně. Napadlo mě, že bych ty spálené listy ostříhala (z každé rostliny cca dvě třetiny... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika