Příspěvky uživatele - 195.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 21.3.2019
Děkuji za odpověď. Nechám substrát proschnout. Magda
Přepikýrovaným paprikám žloutnou a opadávají děložní lístky, 21.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám stejný problém a dokonce mi začínají žloutnout a opadávat odspodu i první pravé lístky bez ohledu na odrůdu. Přepikýrováno do zahradnického substrátu, který má obsahovat hnojivo na 6 týdnů. Navíc se na povrchu substrátu vytvořil asi po... celý příspěvek >
Rajčata - poškozené rostliny čím?, 30.6.2018
Děkuji za odpověďi, do vlastní zcela jistě nekontaminované zeminy byl přimíchán agrokompost. Magda
Rajčata - poškozené rostliny čím?, 29.6.2018 Obsahuje fotku
Na několika vzrostlých plodících rostlinách rajčat se objevily podivné novotvary - viz foto. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Podobný obrázek se mi v příspěvcích s odpověďmi nepodařilo najít. Děkuji za odpověď. Magda
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 12.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Každoročně si předpěstovávám rajčata doma v hlíně, kterou si dovezu ze zahrádky. Všechna semínka vzešla, ale asi po týdnu sazeničkám zaschly listy a sazenice odumřely. Viz obrázek. Nasela jsem znovu - tentokrát do zakoupeného výsevního... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika