Příspěvky uživatele - 61.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 5.10.2023
To není nic nového. To víme všichni.            Vladimír
Rajčata 2023, 5.10.2023
Milane, nějak se v tom ztrácím. Nerozumím tomu co jsi tím vším povídáním chtěl říct. To, že byl letošní rok pro rajčata zvláštní víme všichni. Jestli těch 11 °C mělo nějaký vliv, to by se muselo porovnat s výsadbou při těch 13 °C, ale muselo by to... celý příspěvek >
Předpěstování papriky a rajčat, 3.4.2019
Ono se nedá napsat jak často máte zalívat. Vyšší teplota potřebuje častější zalívání a rostlinky bujněji rostou, v případě rajčat se za oknem vytahují. Nevím co myslíte těmi mělkými miskami. Já pěstuji v kelímcích z automatů na kávu a myslím si, že... celý příspěvek >
Předpěstování papriky a rajčat, 3.4.2019
Moc teplo a vlhko.            Vladimír
Rýchlenie rajčat 2019, 25.3.2019 Obsahuje fotku
Tak včera se mně opravud podařilo vysadit zbylá keříčková rajčata. Byla to vesměs ta z výsevu 1.11.2018. Nejmenší Mongolskyi karlik a Sarayev Shtambovyi jsou opravdu tak nízké, že je lze bez problému dát do pařeniště běžné výšky. Betalux už je tak na... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 25.3.2019 Obsahuje fotku
Včera jsem musel rám pařeniště z ředkviček a přísady salátu a kedluben oddělat, přesunout ho jinam a vysadit do něho rajčata, která už nedočkavě čekala. Očividně se těm ředkvičkám v tom studeném pařeništi líbilo. Doufám, že to oddělání rámu nebude... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 15.3.2019
Kamarád z USA mně poslal semena okry (jedlý ibišek) po kterých jsem toužil a k tomu mně také přidal semena čtyř odrůd rajčat-Zogola, Sweet Home, Pink Sweet a Red Tree. Nemám už žádné místo, abych některé z nich letos pěstoval a tak bych byl rád,... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 14.3.2019
Podle předpovědi by v neděli měl být pro mne den D, kdy vysadím sedmnáct sazenic keříčkových rajčat do mého hlubšího pařeniště. Má být až 15 °C, což je pro mne akorát teplota na to dělat něco na zahradě. Když je zima nebo velké vedro, tak mne to tam... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 13.3.2019
Ne nic tam nedávám. Na podzim přidám nějaké hnojivo a kompost, zryji to a nechám to volně aby do toho pršelo a padal sníh, v půlce února zakryji okny. Pokud se nezmění předpověd, tak rajčata tam půjdou v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika