Příspěvky uživatele - 241.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jikov 1447DV, 9.3.2019
Dobrý den, dnes jsem jezdil z rotavátorem a začalo trochu poprchat.V půlce mi přestalo jet.Doma jsem zjistil, že neháže jiskru, jen jednou a pak nic. Je tam asi kontaktní zapalování, jelikož není napředu elektronika.Ale nejsem si jistý.Mohlo... celý příspěvek >
Pozná někdo?, 30.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o identifikaci této rostliny. Je to více než metr vysoké, robustní stonek, jedna květina už kvete fialově. Původně koupeny semínka jahod, takže mě zajímá zda je to aspoň okrasná květina nebo něco jedovatého a musím se toho... celý příspěvek >
Množení milion bells výsevem, 12.6.2016
Dobrý večer, každý rok kupuji milion bells, udělají hodně parády na celé léto. Akorát to stojí celkem dost peněz. Mám dotaz jak prosím získáváte semínka?? Ráda bych si je vypěstovala sama, přece jenom každý rok spousta peněz, díky moc za odpověď... celý příspěvek >
Doma dělané filtrace, 28.5.2011
Dobrý den. Taky se po dlouhé době přidám do diskuze. Psal jsem to tu ji dřív. Kořenová čistička je nejjednoduší a nejlepší řešení. Zkoušel jsem taky kde co, ale kořeny byly nejlepším řešení . Již 4 roky jede bez udržby,... celý příspěvek >
Bacopa, 30.4.2011
Můžete mě někdo poradit, jestli je lepší bacopu v začátku zaštipovat, aby udělala kompaktnější rostlinu nebo se nechává volně růst? A ještě mě zajímá, jestli je nutné odstraňovat odkvetlé květy. Děkuji Martina
Stromy a keře v trávníku, 5.4.2011
tak vam moc děkuji Lukáš
Stromy a keře v trávníku, 3.4.2011
Prosím Vás všechny o radu.Jsem laik v zahradnictví, je mi pouze 13 let a mám dům s velkou zahradou. V zahradě jsme si loni nasadili trávník, ve kterém jsou stromy a keře: třešně, trnky, hrušky... Moc dobře vím že se okolo stromů má dělat prostor... celý příspěvek >
Kroucený modřín, 19.3.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli můžu zastřihnout větvičky tzv.kroucenému modřínu. Je to roubovanec a ráda bych ho trochu brzdila v růstu, tak nevím, jestli ho tím nějak nepoškodím. Děkuji M.H.
Parková růže, 26.1.2010
Poraďte mě, prosím, jak pěstovat parkovou růži. Roste sama nebo potřebuje nějakou podpěru? Bude se jí dařit mezi keři, když bude mít dost místa? A ještě bych chtěla poradit, která odrůda je nenáročná a odolná vůči chorobám. Děkuji Martina
Doma dělané filtrace, 21.1.2010
Dobrý den Vyráběl jsem filtry dle svých výmyslů a zkoušel až jsem narazil na  toto. Od té doby již nepřemýšlím. Jezírko 25m3 křišťál, údržba žádná.  Osázeno kosatce žluté.
Jak pěstovat Solanum jasminoides, 11.8.2009
Tak teda nevím, co dělám špatně. Snažím se zalévat taky dost, hnojím obden, ale výsledek tak jak je na fotografiích rozhodně nemám. Nemám ho vůbec tak hustý, ani listy nejsou tak tmavě zelené a mají tendenci žlutnout a opadávat. Mám ho na jižní... celý příspěvek >
Co je to za nemoc u mých rajčat, 15.7.2009
Jen jsem se chtěla připojit k diskuzi o nemocných rajčatech. Včera jsem se naštvala a asi 8 keříků jsem vytrhala a zlikvidovala. Byly to původně krásné urostlé rostliny, obsypané rajčaty. No prostě nádhera. Ale domnívám se, že je to plíseň.Listy se... celý příspěvek >
Jaké výšky dosahuje neopadavý brslen?, 28.6.2009
A není brslen půdokryvná rostlina, jak jsem se, myslím, někde dočetla? Zajímalo by mě to proto, že mám nějaké v kontejnerech a chtěla bych je vysadit, ale není mě jasné, jestli se budou plazit po zemi, nebo se tedy dají střihat a udržovat jako keř.... celý příspěvek >
Stříhání habrů, 26.6.2009
Ještě mám dotaz ohledně hnojení živ. plotu. Jak jsem už psala v předchozím textu, je vysazený letos z habru, ptačího zobu a dřišťálu. Je potřeba ho hnojit? Poznamenám, že jsem k sazenicím nedala ani žádný kompost, jak radil jeden zahradník. A jak... celý příspěvek >
Ptačí zob, 24.5.2009
Jen se chci zeptat, jestli přihnojovat už teď, když jsme sadili asi před měsícem. Někde jsem slyšela, že čerstvá výsatba se nehnojí. A ještě k tomu stříhání..Když jsme je zasadili, tak jsem je zastřihla o 1/3 a nevím, kdy je mám zas. M.H.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika