Příspěvky uživatele - 142.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení thuje Brabant v létě, 4.7.2020
Mohu zasázet Brabanty 175cm vysoké se zemním balem teď v létě? U takto vrostlých rostlin se doporučuje sázet jaro a podzim. Já ovšem nutně potřebuji takto vysoké thuje vysázet teď(cca 6ks). Pokud je budu v těchto teplech každý den zalévat, popřípadě... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 29.10.2019
Záleží na teplotě kvasu a cukernatosti. Doporučuji, kupte si tzv. cukroměr, stojí asi 190  Kč, na měření cukernatosti kvasu a průběžně, asi po týdnu.   provádějte měření. Pokud se dostanete na 4 %, tak se dá pálit, ideální 2-0 %. Dle... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 29.10.2019 Obsahuje fotku
Dýňový kvas mám vzorně připravený, přikládám obrázek. Zatím mi cukroměr ukazuje hodnotu 11%, tak myslím, že za měsíc bude kvas připraven k pálení.  A prosím, proč se tady na tak neškodném portálu "Zahrada " urážíte a... celý příspěvek >
Uschlé větvičky thuje Brabant, 2.3.2019 Obsahuje fotku
Co mohu tedy teď pro ně udělat, aby mě neodešli všechny, zalévat? Hnojím každý rok na jaře a na podzim kravským granulovaným hnojivem, mám ještě asi dalších 60 tůji, které mám tři roky a neodešla ani jedna. Ale tyto nové, které jsem vysadil minulý... celý příspěvek >
Uschlé větvičky thuje Brabant, 1.3.2019 Obsahuje fotku
Dobře, ale zacháním je ještě nebo jak poznám, že thuje je už celá suchá. Zřejmě ukáže až jaro co se bude dít.
Uschlé větvičky thuje Brabant, 1.3.2019 Obsahuje fotku
Uschlé větvičky thuje Brabant, 1.3.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, přes zimou na podzím mě takto sechnula velká část thuji. Před zimu se s nimi moc nedělo a teď čekám co se bude dít z jara. Myslíte, že thůje byli málo zalévané nebo čím by to mohlo být? Byli sázené minulý rok na jaře. Děkuji Michal
Za kolik prodat slivovici, 12.12.2018
Čtu, že se prodává za 250 Kč za litr. Mám originál švestkovou a za 250,- Kč bych ji neprodal. Je to šíleně pracné to sbírání. 
Pálenka z dýně, 12.10.2018 Obsahuje fotku
Já z dýní pálím a neřekl bych že je to plýtvání časem a cukrem. Pěstování dýní je velice nenáročné, pokud máte kvalitní kompost a dostatek vody. A bývají roky, že nenarostou ani jablka.  Samozřejmě že cukr se musí přidat, dobře rozmíchaný v... celý příspěvek >
Hortenzie Curly Wurly, 7.11.2015
Dnes jem dostala tuto hortenzii, ale nevím jak je to s jejím pěstováním. Na květináči nebylo bližší zařazení, pouze to jméno. Má s ní někdo zkušenosti. Děkuji za odpovědi.  Lenka
Nejmenší sekačka (rider nebo traktůrek) co se na ní sedí, 5.5.2013
Uvažuji o nejmenší sekačce na trávník na 1000m2 aby se na ní sedělo a jen jezdilo a sekalo. O jakých takových nejmenších víte? Karel
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika