Nejmenší sekačka (rider nebo traktůrek) co se na ní sedí



host - 142.2 (?) 
5.5.2013 9:23, zobrazeno: 13021x

Uvažuji o nejmenší sekačce na trávník na 1000m2 aby se na ní sedělo a jen jezdilo a sekalo. O jakých takových nejmenších víte? Karel

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 144.2 (?), 5.5.2013 10:32

Většina takových strojů začíná na ceně poloprofi až profi sekaček. Záleží jestli je lepší koupit nejlevnější traktůrek nabo profi sekačku za stejnou cenu...  Většinou začínají na 30 tis. v akci se dá sehnat i levněji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 210.166 (?), 5.5.2013 15:48
Právě mi došel katalog stiga, koukněte na jejich stránky, to bude nejspíše to co hledáte.Jen upozornim, tento minirider není ideální řešení do kopců.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 5.5.2013 16:39

Znám jednoho co si takovou jednu z nejmenších nejlevnějších sekaček co se na nich sedí koupil. Nikdy jsem ho neviděl s tím sekat, a když jsme se ho ptal jak se mu s tím seká, tak něco zamumlal o své váze přes sto kilo. A sekal dál obyčejnou sekačkou. S tou sekačkou semtam jezdila jeho dcera, ale asi se mu vždy nepodařilo ji přesvědčit, že je třeba sekat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 16.17 (?), 5.5.2013 21:32

Tieto "stroje" zvyknú mať namontovaný 875 Briggsa a záber cca 60cm.Ten stroj by to snáď zvládol utiahnuť ako vozíčkovú kosačku ale 60 cm záber a ešte niesť 80-100 kg človeka v trochu prerastenej tráve alebo v nerovnom teréne je len ilúzia.A ešte k tomu úroveň dielenského spracovania týchto strojov je ozaj hrozná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.2 (?), 6.5.2013 8:39

Soused má taky přesně takovej Stigu základní model. Ani ložiska v kolech to nemá. Je to všechno trubka na trubku. Navíc jak říkáte sám nebo žena sečou stejně sekačkou a na tomhle udělátku občas jezdí jejich kluk. Že by to utáhlo 100 kg chlapa o tom pochybuju. To už musí být svátek, aby s tím vyjeli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 245.40 (?), 6.5.2013 20:57

Já koupil Stigu Villa má ji 8 let sto kilo mám taky.Je v to manuál převodovka, motor 10,5HP, záběr 92cm.Je to velice jednoduchý stroj, žádné převody atd tři klíňáky dva mulčovací nože.Letos jsem koupil Starjet P4(VANGUARD 20HP, Tuff Torq K62) Zatím, jsem ještě nesekl, čekám až bude trochu materiálu na zkoušku STARJETU.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 127.231 (?), 6.5.2013 23:29

ja   jsem koupil před čtyřmi lety  od manfilda xe 80 vd sekam třičtvrtě hektaru  za tu dobu se vyměnil hlavni klinak naprosta jednoduchost nic   složityho motor  brigs 875   naprosto perfektni na ten zaběr a vykon  naprosto strači variator chodi moc dobře nechtěl jsem do toho cpat  moc peněs koupil jsem to za 30 tisic nikam nespěcham až to bude tak tobude po devadesatem   roce jsem to sekal sekačkou bez pojezdu zaběr 42 c m v tedobě ješte pojezd ani snad nebyl sekal jsem tu vyměru s tou malou  sekačkou snad tyden  a dneska jsem rad zato co mam to  že tam   ty pisalkove tvrdi  že to nic neutahne tak  pravdu nemaji u  mě jsou podminky svazžitost   nerovnosti vysoka trava často za mokra necpe se ani se nelepi ja   jsem spokojeny a doporučuji.   s pozdravem    jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika