Příspěvky uživatele - 215.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kech Psar (Oktoberskaja), 26.10.2021
Neuvěřitelné... Jak chutnají? Hodí se do kvasu? Děkuju za info.
Jak správně pěstovat zelí?, 16.9.2019
Souhlsim s prispevkem. Mam oblouky z hlinikove kulatiny. Vyska v oblouku 1 m, hloubka do zeme 25 cm. Oblouky davam do vzdalenosti 1 m od sebe. Pestuji Kamenou Glowu a Pourovo pozdni cervene. Absolutne bez chemie. Priprava pudy: 1. trat, do... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 4.3.2019
Zdravím, před 3mi roky jsem si koupil révu Tereza a u jiného prodejce zase Teréz, letos se snad dočkám prvních hroznů, nemá někdo tyto druhy? Jde mi o to jestli to nejsou stejné, nemá někdo zkušenost, děkuji za reakce, Karel.
Lze roubovat višeň na třešeň?, 3.3.2019
Zdravím, tak je možná chyba, že jsi to nevyzkoušel, kdo hodně čte tak se sice hodně dozví ale kdo neví tak zkusí a je mile překvapen jako já... Mám na zahradě jen 10 stromlů a rád bych měl více druhů, třešni mám jen jednu, nyní je asi 10ti letá,... celý příspěvek >
Přesazování jabloní, 26.2.2019
Ivan Hlavatý, tak já si přesně rok zasazení nepamatuji, jen odhaduji, ale o moc to rozdílné nebude, u nás je totiž skoro vrchovina(Zruč nad Sázavou)a to co vyroste jinde za rok, u nás trvá dva.Z tohoto důvodu také opouštím tyto podnože MM-106, dříve... celý příspěvek >
Přesazování jabloní, 26.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, tak já jsem včera musel vyřešit přesazení většího stromku, tak 3 metrového na podnoži MM-106 stáří asi 8 let, Topaz... Bylo tam několik kořenů kolem 2 cm které jsem tedy přesekl, zarovnal a zapravil voskem, jinak spíš drobnější kořeny,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika