Příspěvky uživatele - 77.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování několika odrůd, 24.2.2021
Děkuju všem za rady, faktor vzrůstnosti mě nenapadl, takže jsem udělal dobře, že jsem se zeptal. Zkusím vymyslet, jak to nakombinovat (i když tu mám i nějaké rouby z neznámých, ale dobrých jabloní od sousedů či rostoucí podél silnice - těm asi... celý příspěvek >
Roubování několika odrůd, 21.2.2021
Zdravím, možná je to hloupý dotaz, ale hloubám nad tím, tak se raději zeptám. Mám v plánu přeroubovat či přiroubovat do stromků jabloní několik dalších odrůd a přemýšlím, zda je lepší roubovat letní na letní a zimní na zimní, nebo je to zcela jedno?... celý příspěvek >
Naroubovat na starou švestku něco jiného?, 7.2.2021
I já bych se připojil s doporučením, nebát se roubování vyzkoušet i jako úplný začátečník. Nastudoval jsem si pár návodů, zhlédl nějaké video na youtube (to bylo nejužitečnější) a bez jakýhkoliv předchozích zkušeností se mi rouby jabloní i hrušní... celý příspěvek >
Řez hrušně s dvěma odrůdami, 20.2.2019
Děkuju všem za rychlou reakci a podnětné rady. Ještě si to promyslím a pustím se do toho. Každopádně se pokusím nějak zachovat tu Clappovu, kvůli které jsem stromek pořizoval. Ještě jsem tu objevil pěkně rostoucí pláňku hrušně na suchém kaminitém... celý příspěvek >
Řez hrušně s dvěma odrůdami, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, na podzim jsem si pořídil hrušeň s dvěma rouby - Clappova + Konference na dule Adams (chtěl jsem Clappovu na kdouloni a Konferenci beru jako bonus hodící se na malou zahradu), ale teď marně přemýšlím, jak ji řezat. Jako dva kmínky? Viz... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika