Příspěvky uživatele - 191.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tepelné čerpadlo, 15.2.2019
Je to relativní, když je 35, bazén to ohřívá každou hodinu cca o 2 stupně, ale když je venku 17, tak jen o jeden stupeň za celý den! a o ten to i taky v noci zchladne,  byť přikrytý plachtou. Na takový objem je tohle málo a co za velké... celý příspěvek >
Tepelné čerpadlo, 15.2.2019
Celý je to nesmysl, nebudu si přece kupovat TČ výkonově na hranici jeho možností! Ta cifra je prodejci udávaná za nejideálnějších podmínek a ty tady jsou jen pár dnů v roce! Zbytek roku se budete plácat a nadávat že ty čerpadla jsou nanic. Mám to... celý příspěvek >
Jak pročistit bazén od pylu, 14.2.2019
Já teda nevím, pokud je ta kartuše tak vynikající, jak tady někteří tvrdí, tak na co je mi potom ta písková filtrace, která zbytečně ubírá na výkonu??? 😵 A ještě bych rád věděl co je v tom za logiku, dát jemný filtr před hrubý, pokud tedy... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika